BMW R 1150 RT (2001)

Vlastník Pechřik
Vloženo 11.7.2014
Aktualizováno 14.7.2014

Srdcová záležitost...Nejlepší stroj pro dlouhé cestování po Evropských silnicích, ideální pro jízdy ve dvou i s bagáží.

BMW R 1150 R: Rozhodl jsem se pro kapotáž, kvůli pohodlí.

První dojmy - Velkej stroj, co se překvapivě dobře ovládá. Velice mě utvrdil ke koupi podvozek, to jak výborné je perování a brzdný účinek. Prostě celkový dojem byl vynikající a já nezaváhál ani na sekundu. Připadal jsem si jako malej kluk co dostal vytouženou hračku.

Motorku bych doporučil pro - Těm, co rádi jezdí ve dvou spolu s baťůžkem, jako já :-)

Doplňky na motorce - Tyto doplňky jsou u tohoto modelu standardem...

Vždy se mě líbili a fascinovali zároveň velké cestovní motorky. Přiznávám, že po otci jsem zdědil i zálibu v sajdkárách. Snad jednou, až budu starší a pohodlnější motorkář sajdu pořídím. Dnes je mi 30 let a tak přišel čas na plnění dětských snů. Proto jsem si konečně koupil cestovní stroj BMW R 1150 RT, krásnej a dokonalej cesťák. Zatím mám na něm najeto pouhých 500km v sedle, ale už teď jsem přesvědčen, že jsem zvolil správně. Dokonce jsem si i řekl, že ho nikdy neprodám. Více až něco najedu. První dojmy skvělý! Výborná volba pro cestování ve dvou.

benďa135
benďa135 napsal 16.03.21 v 14:58 10b.

mikni
mikni napsal 27.10.14 v 09:43 10b.

no jasných 10,jsem i po sezoně hodně nadšený,cesťák "jak řemen"

Pechřik
Pechřik napsal 14.07.14 v 14:45

díky chlapi

Milan1963
Milan1963 napsal 12.07.14 v 15:49 10b.

Pěklná , zvlášt' k cestování ideální. 10 bodů.

Eyky
Eyky napsal 12.07.14 v 15:04 10b.

Královská velikost..
Ať slouží jenom pro radost.