Honda VT 600 Shadow (1993)

Vlastník Greag
Vloženo 29.5.2014
Aktualizováno 19.6.2019

Můj čopřík, mám ho rád a doufám že on zase mě, teda ona Jo a říkám ji Elizabeth

Motorka koupena od caprfild (Olomouc) - Perfektní jednání, motorka v sobotu koupená, v pondělí odhlášená a v úterý jsem měl papíry doma. P.S. Díky za skvělou motorečku :-)

Suzuki LS 650 Savage: Moc malá.
Yamaha XV 535 Virago: Trošku větší ale i tak malá.
Suzuki VS 800 Intruder: Když nejsou peníze :-(

První dojmy - Sakra! Já myslel že to vůbec nepojede. Ale jinak se žádné velké překvapení nedělo, možná mě ještě lehce překvapila velikost, měla to bejt malinkatá motorečka a ona je na mě skoro velká (měřím 180cm), jeden by nevěřil co dokážou překopy a prodlouženy řídítka.

Doplňky na motorce - Předkopy, řídítka, kabele.

Motorku jsem si koupil hlavně kvůli tomu, že jsem se bál o řidičák (páni policisté to sice chápali že se na eSVéčku jezdit pomalu nedá, ale peníze a body mi stejně vzali, o roční podmínce na řidičák raději nemluvím) a taky protože jsem chtěl sem tam jezdit i s ženou a jí se jízda na eSvu moc nelíbila.

Jak jste asi pochopili tak před Elizabeth jsem měl Suzuki SV 650S, takže Elis nejede, nezatáčí a hlavně nebrzdí, ale stejně mě jízda na ní baví mnohem víc než na eSVu. Jak řekl jeden kamarád po svezení se na ní: "Už vím proč čopráci jezdí tak pomalu... ono jim to víc nejede... přesto mě to celkem bavilo." Jinak má celkem obstojnej hlásek na to že má originál laufy, který z neznámých důvodů lehce pískají. Ze začátku mě to sr***o ale teď už se mi to líbí. Navíc má úplně BOŽÍ spotřebu, vždy jsem vyznával že na spotřebě nezáleží ale taky jsem nikdy nejezdil pod 4 litry na sto. Jinak servis, a jak papá olej a gumy nevím, bo ji mám jen krátce(cca 3 týdny).

Nejlíp se mi na ní jezdí po pěkném asfaltu a pokud možno v zatáčkách a kopečkách, i když do kopečků se jí moc nechce (hlavně ve dvou). Ale na kochačkách se stejně jezí pomalu

Cestování je zatím takové neurčité, bo po stopadesáti až dvoustech kilometrech z ní pěkně bolí zadek, ale to doufám brzo vyřeším novými sedly.

Další info přidám po více kilometrech, zatím mám jen jednu tisícovku.

jaolka68
jaolka68 napsal 05.06.14 v 07:40

Zdravím,
poznal jsem jí na první pohled,já jí říkal Bětka, měl jsem jí od 2009-2011, je to opravdu spolehlivá mašina, teď mám také Shadow ale 750 VT, přeju hodně kilometrů v pohodě a ve zdraví. To pískání je normální a taky se mi líbilo.

Greag
Greag napsal 31.05.14 v 01:07

Dikes

žižala.
žižala. napsal 30.05.14 v 17:56 10b.

Supr stroj.

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 30.05.14 v 03:16 10b.

Krasavice. Pohodu na cestách.

Greag
Greag napsal 30.05.14 v 00:00