Triumph Street Triple R (2014)

Vlastník Spikus
Vloženo 29.5.2014
Aktualizováno 24.8.2014

Skvělá holka pro všechno, která se ničeho nezalekne.

Aprilia Tuono V4R: strach :)

První dojmy - Krásně jede od spodku, super vršek a skvěle točivý motor, skvělé brzdy, geniální podvozek, mizerná zrcátka, rozumná ochrana před větrem (pokud člověk nejede pilu). Lehoučká jak papír a ovladatelná jako loutka

Motorku bych doporučil pro - naopak mne nenapadá, pro koho vhodná není, z těch kdo vybírají naked bike

Doplňky na motorce - oem štítek, klín a padáky. Lauf od Scorpiona s vyndanou tlumivkou

Dlouho jsem mezi jetými motorkami vybíral jaké moto pro svůj návrat na 2 kola, od h6, h9, sv650, vfr, vtr sp, tuono až jsem se nakonec přesunul k výběru nové a jediné 2 možnosti byly street r x tuono v4r. Z důvodu špatné dostupnosti to málem skončilo u Tuona, kdybych se ho nebál, na streeta bych nečekal.
I kdzyž je to porovnávání neporovnatelného, z motorek na kterých jsem kdy jezdil (cb500, zzr600 a fazer) je street někde úplně jinde, spadl sem z jiné planety. Zatím max spokojenost, jen ty zrcátka... to je tragédie.
Edit: jedna fotka z dnešního výletu, už mám s kočkou nalítáno 3k km :)
již se chystají zrkadla s integrovanými led blinkry, tail tidy a led blinkry dozadu + textilní brašna dozadu na nějaké to nenáročné cestování

Spikus
Spikus napsal 13.03.15 v 10:02

díky
moc fotek nemám, ale plánuju brzo vyjet, tak ještě něco spácham a pošlu. odstranění oem blinkrů, zrcátek a držáku spz jí moc prospělo

krondr
krondr napsal 05.03.15 v 20:50 10b.

Perfektní
Nemáš více fotek s těma zrcátkama? Taky uvažuju o nových s bliknama.

context
context napsal 24.08.14 v 18:15 10b.

krásny triumph tak ať ti dlouho slouží a přeji hodně najetých km v sedle a dlouhou sezonu bez nehod

trigr
trigr napsal 24.08.14 v 16:38 10b.

Hezký stroj

Spikus