Ostatní Ostatní (2006)

Vlastník Mikee97
Vloženo 24.5.2014
Aktualizováno 23.6.2014

Kymco MXU 250 Je malá, ale silná čtyřkolka, určená spíše k užitku a nebo pro zábavu. V naší garáži stojí už téměř osm let, ale na své stáří je stále hezká a zachovalá. Dříve ji otec používal pro lesní vyjížďky a pro synáčky, na naučení

První dojmy - Čtyřkolka má automatickou převodovku a na 250 ccm má poměrně slabou maximální rychlost -> 90 - 100 km/h. Co se však týče síly, bez problémů vystoupá jakýkoliv kopec a s přehledem utáhne i plně naložený vozík.

Motorku bych doporučil pro - Všechny zahradní traktory třeste se !

Doplňky na motorce - Doplněno je jen tažné zařízení a zahradní vozík, Kymco MXU je jinak naprosto vyhovující

Naše Kymco Jsme roku 2006 koupili, jako takovou hračku pro pobavení. Postupem času, kdy otce už přestávalo bavit neustále vozit malé synáčky, synáčci začali jezdit sami a ohromně je to bavilo. z okrasného trávníku se stala bahnitá louže plná otlačených vzorků pneumatik a vždy čisťoučká zámková dlažba na příjezdové cestě byla rázem polňačka jak vyšitá. S bráchou jsme na čtyřkolce už zažili takovou spoustu legrace a taky adrenalinu, tolikrát nás úžasně povozila, ale i proškolila co všechno si k ní ještě můžeme a nemůžeme dovolit. Tatínkova vynalézavost nás dovedla až k plánu, navařit na rám čtyřkolky tažné zařízení a pořídit nějaký menší zahradní vozíček. Protože máme velkou zahradu, plnou svahů, kopců, hlíny i trávy, stala se čtyřkolka i s vozíkem nezaměnitelným pomocníčkem na zahradě. Na naší zahradě už odvedla šílenou dřinu a... no co dodat, je to náš šikovný a mrštný modrý dříč. :)