Dněpr KMZ-11 (1994)

Vlastník focusek
Vloženo 23.5.2014
Aktualizováno 11.10.2014

moto ve stylu harley davidson alias hustey dněprson :)

Motorka koupena od bohušu morava - nedoporučil

Honda VT 600 Shadow: chci honda shadow1100

První dojmy - do ruky padne :) pro mě moc veliká a má malej rejd ,nakopávačka ze strany nevhodné parkovat uprostřed srazu motorkářu: ))) jinak super víc jsem spravoval než jezdil ale to je díky předchozím majitelum , moc se o ni nestarali:) prý je motorka stavěná na zakázku asi na tom něco bude:)

Motorku bych doporučil pro - sběratel :)přece je jen prý jediná na světě a hledal jsem a jinou nenašel

krásná motorka,jízda klidná v zatáčkách si nejsem jistý motor ted novej tak uvidíme:)se spolujezdcem jízda v pořádku uložný prostor je skoro všude:)spotřeba zatím kolem 6 litru na 100 km zatím pořád servis ale nová elektrika motor rozebrán do dílku a ze dvou motoru postaven jinej tak uvidíme zrychlení dobré, vhodná na rovnější cesty :)

Hustey-Dneprson
Hustey-Dneprson napsal 18.08.21 v 13:28 5b.

Ahoj , z nostalgie jsem googloval heslo Hustey-Dneprson a vidím, že ta motorka stále žije , stavěl jsem ji od roku 1995 do 1998 a pak byly nějaké evoluční změny, než mě totálně nas-ala a prodal jsem ji na Vánoce 2001. Kdyby současného majitele zajímala historie stavby, rád mu odpovím. Jirka Mucha

wiking
wiking napsal 19.02.21 v 13:21

Nebyl by na prodej?

Marty68
Marty68 napsal 10.09.20 v 14:01

Znám z motokatalogu , krásný Dněprson! Ojedinělá stavba - myslím Jirky Muchy...

dzuri
dzuri napsal 11.10.14 v 21:35 10b.

paráda