BMW R 1100 R (1998)

Vlastník Robertxn
Vloženo 7.5.2014
Aktualizováno 22.12.2016

Radost z kde čeho ... nejen z jízdy

První dojmy - Je jako hodná žena, bez emocí ... je na ni spolehnutí , neremcá ,maká bez přestání...má nízkou spotřebu ...občas koukám po jiných, zamiloval jsem se do Italky, ale když jsem viděl ty problémy soužití s Italkou , zůstal jsem u té své Bavoračky :-)

Motorku bych doporučil pro - Hlavně pro mne .

Já si vybral původně úplně jiný stroj (GS 650), ale kamarád motorkář jednou řekl...objem ničím nenahradíš a tak se stalo. Padla volba na boxera v eRku. GS jsem nechtěl a stále nechci, jelikož se do terénu a ani na Ukrajinu, Rumunska či Afriky nechystám. Stále mi stačí střední Evropa s Alpami, přímořská letoviska včetně těch polských.
Tenkrát jich moc v inzerátech nebylo , snad jen dvě . Jedna měla problém s únikem oleje a druhá byla drclá, ale s kufry a já chtěl jezdit. Šel jsem do té s kosmetickými vadami, že ji dám do pucu. V rámci prvotní ho nadšení jsem dokoupil různé originální krytky, nové stupačky na předek a sundal přední malou kapotu, které chybělo plexi a nahradil samostatným plexištítkem. Na nádrži mi zbyla malá promáčklina, kterou odmítám opravovat, jelikož je to moje poznávací znamení, něco jako charakterová vráska v obličeji.
Od té doby už jen jezdím a servisuju a věřím, že to tak zůstane.

Věřit nestačí,... 31.8. 2015 jsem si jel na vyjížďku a už se na ní nevrátil, nebyla mi dána přednost a motorka za to zaplatila životem . Já to naštěstí ustál bez vážnějších zranění, což přičítám štěstí, masivnímu páteřáku a zkušeností s pády na SNB

Festina_lente
Festina_lente napsal 25.02.16 v 19:59 10b.

Vůbec nevypadá na plnoletou :) Palec nahoru

Omarson
Omarson napsal 08.07.14 v 21:05 10b.

koupil jsem tu samou a mam z toho stejný pocity dobra volba

mardock
mardock napsal 07.05.14 v 15:40

dobrá volba a aby ses podíval do Rumunska, tak GS nepotřebuješ. Asfaltový cesty tam už taky dorazily

Milan1963
Milan1963 napsal 07.05.14 v 15:17 10b.

Krasavice !!

Petak76
Petak76 napsal 07.05.14 v 14:48 10b.

...tak ať slouží...holka šikovná:))))