Suzuki DL 650 V-Strom (2013)

Vlastník tatabike
Vloženo 6.5.2014
Aktualizováno 21.5.2018

Vloženo: 28.11.2015, Uskutečněno: 28.10.2015, Stav tachometru: 9990 km, Zhlédnuto: 2x

Tak už máme za sebou 2.sezonu, 28.října 2015 poslední vyjížďka, nejdřív jen tak jakože kousek za Prahu, ale nakonec jsem skončil na skok v Německé Lužici.

Letos jsem absolvoval kromě několika jednodenních výletů i 2 tří-čtyřdenní výlety o Rakouska a pak Německa, na víc zatím není bohužel čas.

Na motce přibyly praktické doplňky - pohodlné sedlo od Saddlemen, mlhovky, vyhřívané rukojeti, držáky brašen a textilní brašny SW motech Dakar.

Také jsem obměnil výbavu - investoval jsem do airbagové vesty a nové přilby, s obojím spokojenost, nic levného, ale co se dá dělat.

S motkou maximální spokojenost, i v letních 38 st.ve stínu absolutně bez problémů. Přesvědčila mne o tom, že to byla skvělá volba pro mne jako týpka, který už nevyhledává adrenalin, ale pohodlné ježdění.

Těším se na jaro 2016 a tradičně první vyjížďku na motorkářskou mši v Praze na Proseku. :)

• montáž doplňků

Pro letošní sezonu jsem se prostě rozhodl stroj dovybavit. Cenu doplňků raději ale nesčítejte...

Vloženo: 30.11.2015
    Uskutečněno: 30.11.2015
  • závěr sezony

Tak letos mám za sebou poslední projížďku, vyšetřil jsem si čas na celodenní toulky Českým Rájem. Počasí bylo jak na objednávku, teploty místy atakovaly dvacítku... Když jsem zaparkoval v garáži, na tacho bliklo rovn

Vloženo: 28.10.2014
    Uskutečněno: 19.10.2014
  • na malý skok k sousedům

...máme za sebou malý třídenní výlet do Rakous, do oblasti Wildalpen. Měl to být společný výlet k synkovým osmnáctinám, kdy si měl se svou malou Yamahou YBR vyzkoušet, jaké to je u sousedů, na silnicích kde motorka n

Vloženo: 18.08.2014
    Uskutečněno: 18.07.2014