Honda GL1800 GoldWing (2008)

Vlastník BigRad
Vloženo 4.5.2014
Aktualizováno 16.4.2017

Mazlík a splněný sen... není co dodat..

Motorka koupena od ...od soukromé osoby - To víte, neřeknu...ještě by mi ji vzal zpátky...:D Ne, vše bylo OK, až na...ale on ví. :)

První dojmy - Lehká ovladatelnost i přes to, že je to macek... bezva zátah odspodu, pohodlí. Svezli jsme se poprvé i s mojí ženou (fakt s mojí...:-) )a ani jsem nepoznal, že jsme dva, prostě jede bezvadně. :-)

Motorku bych doporučil pro - Báječná pro ty, kteří už nemají "křeč" v pravé ruce, dovedou si užívat pohodlnou jízdu a okolí...

Doplňky na motorce - No, pár doplňků na ní je, asi tak za xxx,- USD, prý jich už víc není. :)))

Opakovat to, co je psáno všude? Jen to, že je to pravdivé... ...a to mám najeto zatím jen pár km..

11.2014: Tak máme společně za sebou prvních 3000km...nádherných :) Splnila mé očekávání - pohodlí pro jezdce i pro "baťůžek", luxus, lehká ovladatelnost za jízdy (mimo popojíždění a parkování, tam má navrch ona :) ), tah motoru, dost místa na zavazadla, prostě určena na dlouhé cesty...ty budou příští sezonu, už aby bylo jaro. :)

Pár foto z cest a ze srazu GoldWing Ostrava 2014:

8.8.2015 - tak rok se s rokem a půl sešel, najeto zase pár tisíc km, ale pořád mi vrtalo hlavou, co ještě vylepšit. A protože mi bylo řečeno, že je mně "málo" večer vidět ...tak jsem si řekl, že to napravím a že je ještě možno něco vylepšit :

...no a když už, tak už...je třeba přidat :) :

Prozatím by to mohlo stačit, co říkáte?? :)

BigRad
BigRad napsal 01.03.19 v 22:23

Jerry_mysak: Hele, ony existujou daleko vymazlenější "vánoční stromečky" a bez generátoru. Pomalu se pusť do toho svýho, dej tam barevný, ony ty černý by byly stejně blbě vidět. Užívej si Golďáska, je to boží.

Jerry_mysak
Jerry_mysak napsal 28.02.19 v 13:36 10b.

Netaháš v kufrech generátor, aby to vše utáh?
Dobrý chlape. Taky jsem o něčem takovým chvilku uvažoval, ale voni černý ledky nedělaj

BigRad
BigRad napsal 09.08.17 v 22:33

BožíJezdec : Jo, máš pravdu, protože každý motorkář má nějakou úchylku - už tím, že je motorkář. ...nebo někdo dělá z hezkých motorek slátaniny typu kaférajcer, ale když se mu to líbí, tak proč ne, mně to neva když na tom jezdit nebudu, žejo. ...a ta Tvoje je taky hezká, tak bezva kilometry.

BožíJezdec
BožíJezdec napsal 09.08.17 v 14:07 10b.

Přeměna motorky na vánoční stromeček je typická úchylka goldwingářů Motorka hezká, ať slouží.

jurob
jurob napsal 16.01.17 v 13:59 10b.

Zdar pekný stroj,nevieš prosim ťa poradiť kde sa dá tak pekne očalunit sedačka. .