Yamaha X-max 125 (2014)

Vlastník Koura44
Vloženo 1.5.2014
Aktualizováno 1.5.2014

Perfektní městské i mimoměstské moto.

Motorka koupena od FIRMA:Prestige moto (Praha 6-Řepy) - Velmi vstřícní, super poradenství, byl jsem první Yamaha u nich poté co přešli od dealerství Suzuki.

Suzuki AN 125 Burgman: Design

První dojmy - Krásný design, zpracování, vynikající ovladatelnost, stabilita.Ihned padla do ruky. Skvěle kryje od pasu dolu když prší. Možná by to chtělo o kus vyšší plexi.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji pro každodenní dojíždění do práce po městě i z blízkého okolí města. Je líbivá a dost lidí se za ní otáčí (matná tmavě šedá metalíza je super)

Po ujetí prvních 1000km což bylo docela rychle, mi motorka padla do ruky, jako bych jí měl už několik let. Ve městě skvěle manévruje, i když je to 125, ujedete všem na křižovatkách. Motor krásně tichý a táhne (když mu pomůžete Shell Nitro+ je to ještě lepší).Brzdy trochu tužší, ale časem si zvyknete. ABS fachá velmi citlivě a téměř ho nevnímáte.Podvozek je trochu tvrdší, ale ještě jsem nesáhnul na mechanické povolení tlumičů-není čas.Občas se se mnou sveze dcera, která se jako double taky velmi rychle sžila.Úložný prostor? Naprosto dostatečný a převážení všeho možného. Spotřeba do 2,5l kombinovaně.Servis zatím první s výměnou zajížděcího oleje, jinak nic. Malinko vrže přední kšilt, ale chce to vystříknout silikonovým sprayem a je klid.
Uvidíme časem, jestli se něco objeví.
Celkově velká spokojenost a jezdil bych pořád

Vladik73
Vladik73 napsal 30.12.18 v 16:41 10b.

josef45
josef45 napsal 30.07.15 v 17:23 10b.

Ahoj dal jsem vám 10 motorka pěkná pán také správně nadrženej vše OK.
Dcera si to také koupila ale jenom jako přestupní stanici na : H. D. Night Rod Special 2015.
Tak ať se daří.

Bohumil159
Bohumil159 napsal 23.02.15 v 14:41 10b.

zjunior
zjunior napsal 28.08.14 v 16:26 10b.

moc pěkný..

Koura44
Koura44 napsal 28.05.14 v 14:12

Díky. Jsem spokojen moc. Když bude čas určitě se na nějakém srazu objevím.
MK