renocar_unor

Ducati Multistrada 1000 (2003)

Vlastník HonzaDRV
Vloženo 23.4.2014
Aktualizováno 19.3.2016

Ducati Multistrada, cestovně sportovní motorka.

KTM 990 Adventure / S: Uvědomil jsem si že chci jezdit převážně po asfaltu a v kombinéze, do terénu si nechávám KTM EXC 300 :-)

První dojmy - Multistrada mi padla do oka, chtěl jsem vyzkoušet něco jiného, je to můj první ital. Moc jsem se těšil na první jízdu a očekával co se bude dít. Od majitelů Multošek jsem věděl že ne každému sedne!!! První jízda rozhodla že jí chci, posez mi absolutně vyhovuje, příjemně mě překvapil sportovní podvozek, výkon motoru a brzdy...nádhera.

Je to moje několikátá motorka, chtěl jsem změnu a Multoška mi padla do oka,
chtěl jsem jedině červenou a s Termignonama.
Mám v plánu cestování a výlety do zatáček, není problém mít kufr na moto a boční tašky. Líbí se mi že je to velká motorka.
Najeto zatím moc nemám, ale každý kilometr si nezkutečně užívám
Momentálně je motorka v servisu v Praze na výměně náplní a rozvodů.
Až bude více zkušeností určitě nějaké napíšu.

hovad
hovad napsal 02.05.14 v 15:24

zdarec scháním multistradu neznáte někoho kdo prodává děkuji

Ivan-K
Ivan-K napsal 30.04.14 v 22:32

S kufrom vzadu opatrne, na bratovej bol zlomený rám vzadu, tesne pred tým držiakom GIVI, myslím že to bola asi choroba tých rámov, lebo novší model mal už zadnú časť v danom mieste inak vystuženú. Origo výfuk je pekne ťažký a ak sa tam zavesí naložený kufor tak je to asi moc. Či sa to zlomilo pre velkú váhu, alebo trebárs že na kufri bola opierka a spolujazdec nanu ešte tlačil neviem.
Preto ak by kufor nebolo treba ani by som ho tam nenosil aj keby bol zrovna prázdny.

Inak slušná mašinka, po prechode z prevej generácie SV650 si brat pochvaluje, podstatne lepšie brzdy a podvozok a z môjho pohladu aj jednoduchší motor už len preto že je vzducháč

carifuk
carifuk napsal 29.04.14 v 15:15

Nazdar Jendo, ses ani nepochlubil, ze kupujes novy stroj tak to je super

fsmoula
fsmoula napsal 24.04.14 v 18:05 10b.

Parádní kousek

Milan1963
Milan1963 napsal 24.04.14 v 09:30 10b.

Krasavice, přeju příjemné kilometry