Honda CBR 929RR Fireblade (2000)

Vlastník MarcusMaximus
Vloženo 23.4.2014
Aktualizováno 23.4.2014

Ostrá jako mačeta. Neodolatelný průběh výkonu. Sice starší kousek ale na seznámení se silou ideální.

Honda CBR 954RR Fireblade: důvod neuveden

První dojmy - Po prvních kilometrech mi hnedka padla do ruky. Oproti předešlé motorce CBR600F je mnohem ohebnější a ovladatelnějsí. Byl jsem absolutně nadšený a těšil jsem se jak se na ní vyřádím, fireblade je holt fireblade.

929ku jsem si vybral kvůli předešle zkušenosti s hondou což pro mne byla cbr600f z roku 97 což pro mne byl první silný stroj na kterém jsem si zvykal na výkon a byl jsem s ní velice spokojený. Po pár tisících kilometrech jsem si však zvyknul n a výkon a začal jsem mít málo. Přišla tedy na řadu změna kdy jsem si právě vybral 929 zejména kvůli jejímu výkonu, vzhledu a cenové dostupnosti, jelikož jsem ještě mladej a nemám na to abych si pořídil novej stroj. Při koupi jsem byl překvapený jak je motorka mohutná a přitom lehká, což je pro mne veliký klad, jelikož mám 186 cm a posadit se třeba na nové cbr 600rr je celkem směšné. Už při první jízdě jsem byl absolutně nadšený z výkonu který je pro mne zatím stále obrovský masakr. I ovladatelnost je absolutně úžasná, už po prvních vyjížďkách jsem si dovolil náklon jaký jsem si nedovolili za celou dobu ježďění na 600ce. Rád bych se zde rozepsal se zkušenostmi, ale moto mám chvilku a zkušenost budou snad jen přibývat. Jako neduh bych zde popsal maximálně svou zkušenost kdy jsem dal motorku na servis a diagnostika vyhodila chybu v imobilizéru, a aleternátor dává větší hodnoty než by měl .. tudíž mi bude rychlleji umírat baterka. Ještě jediná věc mne překvapla naprasklá hadička od benzínu, k čemuž nevím jak došlo... nejspíše po předešlém majiteli. Jinak co jsem si načetl a pozjišťoval tak doufám že budu bez nějakých větších ivestic. Fireblady jsou spolehlivé držáky tak doufám že spolu zažijeme spoustu šťastných kilometrů.

MaxXZX10RR
MaxXZX10RR napsal 23.04.14 v 22:43 6b.

Mačeta

Milankubas
Milankubas napsal 23.04.14 v 15:55 6b.

Hezká