Husaberg FE 450 (2008)

Vlastník krivi452
Vloženo 22.4.2014
Aktualizováno 22.4.2014

Koupil jsem ho a splnil si svůj sen o přestupu na 4T. Motor výborný, podvozek také, brzdy jakbysmet.

První dojmy - Poprvé jsem se svezl na 550 2004 a to mě uchvátilo ohromným dojmem. Prodal jsem husku a koupil od strýce prakticky nového Berga 450 s čistopisem. První přidání plynu napovídá, že se jedná o velmi silný motor. Perfektní průběh výkonu, který se ještě zlepšil otevřeným výfukem.

Poprvé jsem se svezl na 550 2004 a to mě uchvátilo ohromným dojmem. Prodal jsem husku a koupil od strýce prakticky nového Berga 450 s čistopisem. První přidání plynu napovídá, že se jedná o velmi silný motor. Perfektní průběh výkonu, který se ještě zlepšil otevřeným výfukem. S husabergem jsem byl spokojený, ve 120 mth jsem udělal preventivní kontrolu motoru, vyměnil kroužky, ventilové pružiny za dvojité a rozvodový řetěz, jinak vše bylo ok. Ještě jsem vyměnil podložku v převodovce (doporučení z Promoto). Za zkušenost s husabergem jsem velice rád, nicméně ustoupil z cesty škole, kvůli které jsem na něj neměl čas. Husaberga jsem prodal a doufám, že bude sloužit novému majiteli alespoň tak dobře jako mě. Namísto ostrého endura jsem se vrátil ke stylu chopper, který mám rád už od zkušeností s Yukinou, a koupil Suzuki VS 1400 Intruder.