Honda CBR 600RR (2008)

Vlastník PilnikCBR
Vloženo 16.4.2014
Aktualizováno 20.8.2014

Super motorka. celkem živá. :)

Yamaha YZF-R6R: důvod neuveden
Suzuki GSX-R 600: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byl ohromující, když jsem na ní přesedlal ze 125ccm tak to byl celkem skok :D, Měl jsem cbr 125 a pak aprilii 125. Je to hodně živej stroj, a nato že jsem se rozhodoval asi mezi 3 šestkama tak si myslím že RR byla ta správná volba, mě zatím vyhovuje maximálně :))

Doplňky na motorce - Padáky, Laděný výfuk Leo Vince, GO PRO

RR jsem si vybral, protože mě osobně padlo nejvíc do ruky, jak posez, tak ovládání motocyklu. Já mám 181cm a sedí mi parádně.
Elektronickej tlumič řízení, bere naše ''Skvělé'' České silnice opravdu výborně !
motor jde plynule ostře do otáček a asi jako každá šestka se to nechá pořádně točit :). Do zatáček se vodí taky krásně, nejlíp se motorka cítí na dobrém povrchu a v zatáčkách, jako každý supersport. Spotřeba je o proti mému autu TDI značně vyšší :D:DD , ale kvuli spotřebě si takovou motorku nekupujem ;).. Joo docela žere :D..
Udělal jsem sní v kuse asi 200km a docela mě prdel bolela, na dlouhé cestování to opravdu není..
Abych to nějak ukončil, tak každý kdo se rozhoduje o koupi této motorky tak mohu jen doporučit ! Padne snad každému :))!

italšrot
italšrot napsal 16.04.14 v 20:12

Hezky napsané.

blinkalukas
blinkalukas napsal 16.04.14 v 12:22 10b.