Honda CB 600F Hornet (2001)

Vlastník rouy
Vloženo 14.4.2014
Aktualizováno 10.10.2014

Splněný sen, konečně motorka. Hornet je na začátky myslím super volba

První dojmy - Mám jí doma teprve týden, takže zatím pro mě něco absolutně nového. Těším se až jí dostanu trochu více do ruky a pořádně se projedeme :-)

Vždy jsem chtěla motorku, ale vždy bylo tolik zájmů a práce, že to byl jen takový poletující sen. No a jednoho dne jsem si řekla proč ne buďto teď nebo nikdy. A tak jsem si přes doporučení mého kamaráda pořídila tuhle krásku. Zkušenosti zatím žádné, snad brzy přijdou

Tak máme spolu za sebou 2 500 km a řeknu Vám je to pecka strašně mě to s hornetem baví. Jedeme kdy se dá už cítím že nejsem úplnej posera. Myslela jsme si že hornet pro mě bude na začátek moc, ale jsem ráda že jsem nešla do menší motorky . Nejvíc musím trénovat manévrování na místě, nejsem žádnej střízlík, ale přeci jen je to pro mě občas náročný Dále pořízeny nové pneu a je to úplně jiná jízda, motorka do zatáček padá skoro sama a jízda je o dost pohodlnější. V červenci nás čeká motoškola Sršeň, no už se nemůžu dočkat, uvolnil se termín tak jsem po něm hned sáhla. Těším se neuvěřitelně ale zároveň se bojim že tam budu za pěkný tele ) no nic tak se tam aspoň pobavěj

Tak i motoškola proběhla přidala jsem i pár fotek bohužel nastal i pád, který naštěstí odnesl jen zloměný loket a naražená žebra měla jsem fakt kliku ale 2 měsíce bez moto byl očistec No a jelikož byla najednou trocha času, tak jsem pokukovala po nějaké změně, která by mohla nastat v budoucnu no a jelikož jsem se zamilovala tak ta změna přišla až nečekaně rychle takže pápá Hornetku bylo to fajn

Čadil
Čadil napsal 12.07.18 v 20:22 10b.

Tůča.
Tůča. napsal 18.04.15 v 08:28

Máš to krásný kočko

Ossicz
Ossicz napsal 30.09.14 v 23:07 10b.

Sluší vám to spolu

Wondrej
Wondrej napsal 10.09.14 v 14:40 10b.

CB1000R
CB1000R napsal 28.06.14 v 09:56 10b.

Pěknej Hornetík!