Rieju Tango 50 (2011)

Vlastník otrcka
Vloženo 12.4.2014
Aktualizováno 29.8.2015

Vypadá jako velká motorka a taky se tak chová. Myslím si, že by to měla být první z vašich motorek, protože si zvyknete na velikost, váhu a ovládání.

První dojmy - Hned jak jsem jí viděl zalíbila se mi. Potom jsem si na ni sedl a měl jsem jasno. Jak jsme ji přivezli domů, chtěl jsem jí projet. První rozjed byl takový kostrbatý, protože jsem nevěděl, jak moc tahá spojka a tak, ale teď se mi s ní jezdí úžasně a ovládání mi vyhovuje

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro začínající motorkáře, kteří chtějí jezdit na něčem, čemu se opravdu dá říkat motorka.

Je to ideální volba pro začínající motorkáře. Než se rozjezdíte je dobré s motorkou nic nevymýšlet. I tak vám to pojede 60 km/h a je to víc než je napsané v techničáku. Jakmile se už ale rozjezdíte, budete chtít, aby to jelo o něco rychleji. Stačí vyndat takovou zátku v karburátoru a třeba vyměnit palivovou trysku a už vám to pojede víc. Potom se dá třeba vyměnit sekundární převod, tzn. kolečko a rozetu a zase se vám rychlost o něco zvedne. Motor je úplně úžasný, tudíž to v pohodě utáhne, takže nemějte starost, že ne. Takové shrnutí pro tuhle "mašinu" je, že je to supr motorka na rozježdění a naučení.

TommyPchalek
TommyPchalek napsal 16.05.14 v 11:50

Tak vítej v "rodině"
Přeju hodně šťastnejch kilometrů a co nejmíň trápení s motorkou a hlavně na sebe dávej bacha!

Pavelvirago
Pavelvirago napsal 19.04.14 v 23:31

Super mašinka Já měl první motku pionýra,tehdy nic takového nebylo.

pantata-Škopek
pantata-Škopek napsal 19.04.14 v 21:55 10b.

jo je pěkná

-PJ-
-PJ- napsal 19.04.14 v 12:35

toto Rieju je asi jedna z najkrajsich 50tok , nech sa vam dari

sumavak
sumavak napsal 19.04.14 v 12:11 10b.

Moc si ji užij a přeji žádné pády a mnoho kilometrů bez nehody