Yamaha X-max 250 (2012)

Vlastník nejrobert
Vloženo 3.4.2014
Aktualizováno 19.11.2023

Přešel jsem z Yamahy x max 125 a tuto vlastním necelý týden.Jsem s ní naprosto spokojený.Je stará dva roky a chtěl bych si ji vymazlit.

Gilera Nexus 500: Do Prahy mi to nepřišel zrovna vhodný stroj a pro mne absolutně nepohodlné.

První dojmy - Když jsem ji viděl a stál u ní,byl jsem téměř rozhodnut pro Ano,ale když jsem se svezl,tak jsem byl rozhodnut.Nemám zatím nic co bych vytkl.Prostě mazel jak má být.

Motorku bych doporučil pro - No určitě doporučuji ženám,které jsou lehké a na dojíždění do práce vynikající věc.

Doplňky na motorce - Dostal jsem k tomu zadní kufr,který jsem zatím nevyužil,ale na delší cesty určitě instaluji.A další věc na řadě bude výfuk.

Když jsem si koupil první Yamahu,už jsem téměř tušil,že semnou pujde celou cestu.Jsou pohodlné,mám dobré zkušenosti s výdrží a vypadají moc hezky at se kouknu na jakoukoli motorku.
Jedna z velkých výhod je velký úložný prostor kam se vejde helma dvoje rukavice a ještě tam vozím třeba mikinu navíc.
Co se týče brzd,tak pro mne absolutně vynikající,podvozku bych nic nevytýkal.Skutr má najeto 3300,tak se dá říct,že je v záběhu,ale budu se snažit dodržovat servisku,už kuli dalšímu prodeji.
V Praze když stojím na semaforech,tak koukám v zrcátku jen na to až se auta rozjedou,takže supr.Snažím se vyhýbat dírám,což je malinko problém,ale když na nějakou narazím,tak to není až tak hrozné.Větší dálku jsem ještě neabsolvoval,ale po zkušenosti se 125tkou si myslím,že to bude lahoda,kort když vážím nějakých 70 kg a jezdím sám.
Ted už tomu chybý je ten laděný výfuk,což je mé přání.

r3des
r3des napsal 26.05.15 v 11:29 10b.

Krásnej skútr, nechť dobře slouží

fatman
fatman napsal 27.02.15 v 17:28

Pěkný skůtr !Ideální kubatura...
No...jenom, že "lehký holky" nejezděj na skůtru, ale v Audi Q7,Mercedes M, BMW X5...

Sakramento napsal 05.11.14 v 07:36

Sakramento napsal 05.11.14 v 07:36