Honda NC 750X (2014)

Vlastník Jarek1
Vloženo 27.3.2014
Aktualizováno 12.6.2016

Zajímavá svojí všestraností, ovladatelností a skvěle vyřešeným úložným prostorem místo nádrže. prodáno, aktuálně se hledá něco nevšedního

Motorka koupena od Motomo Břeclav - Velmi dobré a vstřícné jednaní.

Suzuki DL 650 V-Strom: vyšší cena, a momentální nedostupnost v požadovaném barevném provedení.
BMW C 650 GT: až se pánové v BMW (prodejci v ČR) proberou, zase si koupím BMW. Aby se člověk v dnešní době stale něčeho doprošoval není opravdu na místě.
BMW F 800 GT: ...jak jsem již psal.

První dojmy - Mé předchozí motorky byly spíše cestovního charakteru u kterých jak se říká se jezdí za výkladní skříní a v křesle. Proto byl první dojem po letech v křesle velkým vystřízlivněním. Nicméně zábavnost motorky a pro mou momentální potřebu naprosto skvělá volba.

Motorku bych doporučil pro - Pro kliďase :-)

Doplňky na motorce - - Plexi Givi
- Hlavní stojan
- Zadní kufr - org.
- Zásuvka na 12V
- Zadní blatník Ermax
- Držák telefonu - navigace

Proč ? Protože je to něco jiného a tato kategorie mě zajímá.

Zkušenosti - mám za sebou prvních 1000 Km a tudíž první servisní prohlídku. Stále nemůžu uvěřit že bych někdy pronesl větu typu: Výkon 55 koní je plně dostačující !

Motorka je určena jak na silnici tak na prašnou cestu k vodě.

Cestování - určitě ano, už se těším na nějaký výlet. S vyšším štítkem je cestování i při rychlostech kolem 130 Km/h naprosto pohodové a dlouhodobě udržitelné.
Aktuální stav 2600 Km si vyžádal nutnou výměnu zadní pneu, protože vzorek se záhadně stratil

Dobi
Dobi napsal 20.07.14 v 21:18 10b.

MOTOMO Břeclav nás nesmí zklamat ,zatím 100% stav 07/2014 -gratuluju ti ke koupi

Dobi
Dobi napsal 20.07.14 v 21:15

ahoj čoveče
...jsem si ji právě pořídila ,červenou ale ,jsem naprosto okouzlena těžištěm ,jízdou ,lehkostí!!
víkend jsem najela 600km v tom tropickém hnusu 35°C ,NORMÁLNĚ BYCH NA TDM ani nesedla.Chci, abych se těšila na jízdu jako teď ,koupil si dobře tak to cítím teď i já !
čau můžem si zafrčet spolu někdy

Sete
Sete napsal 03.04.14 v 14:46 10b.

Pěkná, bílá jí sluší

Tomik1118
Tomik1118 napsal 01.04.14 v 12:47 10b.

Padne ti ,pohodář pohodovou moto. Mnoho štastných km bez nehod !

jezdec74
jezdec74 napsal 29.03.14 v 08:42 10b.

Skvělá volba, krásná barva . Není co dodat, snad jen spoustu km v sedle a bez nehod