Yamaha FZ8 N/S (2012)

Vlastník David_Beer
Vloženo 25.3.2014
Aktualizováno 2.5.2019

Vloženo: 18.04.2018, Uskutečněno: 18.04.2018, Stav tachometru: 20000 km, Zhlédnuto: 22x

Tak jaro, či spíše dle teplot léto, do nás buší letos už velmi brzo, je na čase trochu poreferovat o mašině.
Přes zimu jsem dopiloval pár drobností. Na řídítkách mám konečně USB zásuvku s displejem pro stav baterie a k tomu pořídil pouzdro na mobil kvůli navigaci.
V předním světlometu vyměnil žárovku za silnější s bílým světlem.
Originál stupačky, které byly už dosti z mých jízd dost zedřené jsem nahradil celokovovými, uvidíme jak na tom budou s komfortem, přeci jen guma dost pohltí vibrace.
A na konec to nejdůležitější, konečně jsem přezul ty moje sjeté papuče. Místo Pirelli Angel GT, které dost najeli (něco kolem 12 tisíc km) zkusím trochu sportovnější obutí Pirelli Diablo Rosso 3.

Ales600 (54) napsal 19.04.2018 v 07:30

paráda

Sonicek (18) napsal 19.04.2018 v 07:08

z těch pneu budeš nadšenej, taky je mám na Fz1 a motorce snad sedí nejvíc ze vše co jsem na ní měl

• Nová řetězová sada

Tak nastal čas na novou řetězovku, řetěz byl už delší dobu neúměrně dost vytahaný. V jednom místě úplně volný, že to bouchalo do kyvky a v jednom místě napnutý, že průvěs byl minimální. Už mě s tím nebavilo jezdit, tak j

Vloženo: 26.06.2018
    Uskutečněno: 26.06.2018
  • Nuda v zimě

Výměna svíček za iriodové, výměna chladící kapaliny, výměna předních pružin, výměna zadního tlumiče. Co říct, nuda jak cip :-D Už ať zmizí ten bílý bordel a je jaro B-)

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.01.2017
    Uskutečněno: 21.01.2017
  • Hyperpro StreetBox

Tak ježíšek vyslyšel mé volání po lepším podvozku :-) Akorát jsem mu musel dát prachy a dovézt mi to musel kurýr, tak nevím jako zda fakt existuje :-D Street Box obsahuje: zadní tlumič Emulsion + přední progresivní

Typ: Koupě
    Vloženo: 24.12.2016