Honda PCX 125 (2012)

Vlastník obelixx
Vloženo 22.3.2014
Aktualizováno 16.7.2015

Dalši fota budu postupne přidávat. )

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov) - Dobré ochota a jednání ale kde ne když nesete prachy. : )

Suzuki AN 400 Burgman: Nemám na to papíry tak si je asi budu muset udelat . :)

První dojmy - Na to ze na sobe taha 125 kg živé váhy tak jede jako peklo. A to sem prodal pred 3 roky Yamahu 750 FZ . " 100 " koní. :) Je to skutrik do mesta ale mensi vzdalenosti se na nem taky daj. :)

Motorku bych doporučil pro - Ti co nepotrebuji litat po dalnici ale spis mesto tak je to krasny stroj a jeste pěkně čipernej..! )

Doplňky na motorce - Zatim sem vymenil jen stelovaci maticku zadni brzdy a stavitelné páčky + plexi.

Stroj je to super a ještě krásnej a pár věci bych doladil,jako treba ze dik mé figuře v zrcatkach moc nevidím ) Stojanek trochu nizko a proto se postupně zkracuje v zatackach. :) Vřele doporucuji majitelum noveho kousku co nejdřív schodit původni pneu a koupit jiné. Ja jsem ted v Březnu dal Michelin city grip a do města to je super guma a to sem na ní jestě moc neujel...) Ty původní tam dal snad nějaký mstitel značky protože na mokre silnici ani nedoporucuju jezdit...?:( neni to guma ale asi plast ..?? :((( na suchu se to da, kdyz je teplo a pneu ohrate ale na desti se jet neda ...tedy aspon ne bezpecne...( a to ani rovne pri rychlosti 70 KM/h proste guma pro ty co uz nechteji zit dobra. :)))
Ale poslancum bych je doporucil i na auto. :D
Jinak Honde nemužu zatím skoro nic vytknout kromě jedné věci a to že tam nedali nikam hodiny,škoda ,misto by tam na ne bylo. :(
Jinak na ní lítam i po dálnici do Jablonce nad Nisou a v pohodě ale časteji jezdím okreskama je to lepší po dalnici je to trochu opruz. :) Není to sice žadný komfort posez na štreky ale od baraku v Praze jsem u své drahé polovičky v Tanvaldu za 2 hod i s pauzou na cigo a kafe v Mlade boleslavi.. Kdyz jedu mimo dalnici tak necele 3 hodinky. :)

obelixx
obelixx napsal 14.06.15 v 00:25

Dik. )) jo v jine barve mi neprisel tak peknej..)

TondaBenda
TondaBenda napsal 09.05.15 v 23:15

Pekný, spoľahlivý, ľahko ovládateľný stroj a červená mu fakt sekne.