Yamaha XV 535 Virago (2003)

Vlastník Vedroso
Vloženo 11.3.2014
Aktualizováno 11.3.2014

Krasavice, samý chrom, ale jsem jí otrokem při leštění
Jinak bezúdržbový stroj, stačí pravidelně vyměnit oleje, filtry, svíčky a jezdí za hubičku, jezdím ve dvou za 4,3 - 4,8l

Motorka koupena od FIRMA:EuroCycles (Vítězov) - Ochotný a vstřícný personál, doporučuji.

První dojmy - Při nižších rychlostech vratká ale velice rychle se zvykne. Překvapivý výkon už od nízkých otáček. Nízká spotřeba

Motorku bych doporučil pro - Vhodná motorka pro lidi do výšky cca 180cm, začátečníky, ženy a nenáročné uživatele.

Doplňky na motorce - Plexi, třásně rukojetí a páček, pás nádrže, přední rolka, Spider stupačky, opěrka spolujezdce s nosičem, ozdobné ventilky, hodiny, držák mobilu/navigace

Virago jsem si vybral z důvodu relativně nízké ceny oproti ostatním typům motocyklů v podobné kategorii, a na základě recenzí, po desetileté pauze jsem chtěl něco lehce ovladatelného, a ne nic s extra výkonem, také mě zaujaly nízké provozní náklady, jelikož tu není řetěz, nemusí se nic kupovat, štelovat... Stačí pravidelně servisovat, (výměny olejů, filtrů, svíček, popřípadě seřízení karburátorů)
Najel jsem s ní cca 3000km a zatím vše v pořádku,
Motor jde plynule od spodních až po max otáčky bez jakéhokoliv vynechávání nebo škubání, spotřeba je nízká v průměru za rok 2013 jsem jezdil 4,5l
Jízda je pohodlná (když pominu kvalitu českých silnic)
Přední brzda je pěkně ostrá, zadní o malinko slabší, takže se musí jemně přetlačit ale celkové brzdění je výborný, při razantním zabrzdění stojí skoro na místě a nijak se nekroutí pod zadkem.
Ovládání je lehké, příjemný posez jak pro řidiče tak spolujezdce s opěrkou zad, cca po 200km začíná mne i spolujezdce bolet zadek, takže pauzička na dotankování a kávičku či svačinku
Uvidím letošní sezonu zda si zvyknu či poupravím sedlo.
Pokud se nedokoupí brašny, úložný prostor není,

petrstars
petrstars napsal 10.10.16 v 22:51 10b.

hezky si to popsal mám ten samý pocit jak jinak než 10

bortl
bortl napsal 05.05.16 v 11:49 10b.

Pěkná leštěnka

babula
babula napsal 30.07.14 v 17:06 10b.

Krásná.Já taky furt leštím .Jasných 10b

shadow88
shadow88 napsal 27.04.14 v 17:51

18yamaha18
18yamaha18 napsal 26.04.14 v 21:41

Ďakujem za komentár.
Kočka Hezké doplnky. Prajem krásnu sezónu s ešte krajšími zážitkami.