Yamaha XT 660 X (2007)

Vlastník caky26
Vloženo 10.3.2014
Aktualizováno 3.1.2019

Chtěl jsem něco na blbnutí kolem baráku, Raptor mě zklamal, tak jsem zkusil xtčko.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Dost dobrý jednání, jeli jsme jenom na čumendu a za týden jsme tam jeli pro dvě motky (xtčko a báwo)

Honda FMX 650: prostě proto
Suzuki DR-Z400 SM: nebyla na trhu zrovna voňavka

První dojmy - Nejsem motorkář, jen jezdím na motorkách. Pár jsem jich měl, Raptor byl mrtvá ryba, Versys je pohodovka, která mě naučila trochu jezdit, WRko si se mnou vytřelo prdel, kdy se mu zachtělo, ale tím, že mám 130 kilo, jsem ji zvládl (teda až na ten utrženej prst) ale Xtčko - to bude asi něco jiného. Na tý se budu muset naučit jezdit. Tak mi držte palce...

Motorku bych doporučil pro - Všem kdo si věří a mají to v hlavě v pořádku.

Doplňky na motorce - Přidal jsem páčky, kryty páček a proužky na kola. Vyměnil jsem náplně, musím koupit přední gumu a objednal jsem laďák u pana Pokorného v RP tuningu.

Proč jsem si ji vybral? Protože se mi líbila a měl jsem na ni.
Zkušenosti? Už se mi zvedla a já to nechtěl, už mi uteklo zadní kolo, když jsem si ji moc přišlápl na zadní brzdě. Přední je trochu tupější. Je to jednobuch, takže vibruje a musím víc řadit, proti dvouválci. Pak musím trochu zhubnout a zaposilovat, jinak na ni nemám. A uznejte, mít xtčko a nejezdit po zadním, nebo driftem, to přece nejde. Tak uvidíme.

Květek1
Květek1 napsal 10.03.14 v 13:54 10b.

Vypadá velmi dobře,jen ty gumy asi nebudou na ježdění kolem baráku ale spíš na silnici.Mám 150 kg a tak vím o čem píšeš.Máme vcelku omezený výběr moto.Já si vybral nakonec Transalpa kvůli své váze ale tohle se umístilo v mém výběru hned za ním,na bednu se dostalo ještě BMW 650 Dakar.Prostě jsi vybral dobře,tak jí ve zdraví užij.Květek.