Honda CBR 1100XX Blackbird (1999)

Vlastník Jarky
Vloženo 2.3.2014
Aktualizováno 18.8.2015

Co mám říct no prostě splněný sen se splnil dne 1.3.2014 (PS. a další Honda v mé garáži)

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass - Josef Tass (Chr

Honda CBR 1000F: Je to moc dobry stroj ale je jich malo hezkejch ke koupi
Honda CBR 954RR Fireblade: To je moc krasný stroj ale je to moc velká střela spíš víc na okruch a taky cena
Honda CB 1300S: cena trošku mimo( bez dalšího komentáře)

První dojmy - Mé první dojmy jsou báječné strašné krásná mašina s neuvěřitelnou silou beroucí se z obřího motoru . Je poměrně těžká a taky obří parník ale jede jak urvaná .

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil jezdcům co máj už nějaký ten kilometr za sebou určitě ne začátečníkům protože je silná a taky jen tak něco neodpustí .

Doplňky na motorce - turistické plexy a (držáky na kufry od firmy Givi jdou dolu pač se my to nelibí ) ,1x zásuvka na 12v ,CNC páčky a do budoucna plánuju ukazatel rychlosti gipro a vyhřívné hefty a možná si pohraju i z barvama

Recenze bude zatím strohá protože jí mám chvilku tak nemám moc co psát .
Proč jsem si vybral Blacka za svou novou motorku protože je to asi to nejlepší co kdy Honda udělala( každý má svůj názor ! ) je to hezká motorka s nad časovým kabátem a neuvěřitelným motorem .
O proti Hondě CBR 1000F je Black více postaven do sportovna nejen tvarem kapot ale taky posezem jezdce a má tenčí sedlo ale jinak jsou si hodně podobné hlavně to jsou krásné motorky.

No tak s Blackem už mám par tisíc km za sebou cca 4000km od chvíle co jsem ho koupil .Tak zkušenosti mám zatím jen dobré je fakt pohodlnej ač někdo muže myt jinej názor není problém na zátah ujet slušnou porci km aniž by byl člověk nějak rozlámanej s vyším plexikem úbec ne fouká ani ve vyších rychlostech přes 180km/h. Black je taková raketa na zkracování a překonávaní velkých vzdáleností .Ale ne že by uměl jezdit jen rovně taky v zatáčkách to z vláda taktéž na výbornou sic je v zatáčkách znát větří rozměr stroje je krapet delší ale s tím se da taky poprat a není až takovej problém stíhat slušně i super sporty sic ve vracečkách dostane ale jak se trošku to zmírni tak nemá konkurenci a prolítnout zatáčku na hranici 200km/h není až takoví problém
Musím říct že jsem se nesplet a nikdy Blacka nedám pryč páč bych si musel na fackovat

Tak je tu konec první sezony máme najeto cca 11000km a jsem naprosto spokojen . Black ani jednou ne s klamal pokaždé jsme dojely v pohodě domu .
ted´ přes zimu proběhne pár uprav jen kosmetika a par drobností a na jaře dostane komplet noví podvozek od hyperpro a pak se uvidí co dal vymyslím .

To by asi prozatím stačilo .
Díkes a Hrrr do sedel .

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 28.01.18 v 20:02 10b.

Pěkné fotky a poctivá recenze...souhlas

wsbk
wsbk napsal 23.07.15 v 08:09 10b.

Josef.
Josef. napsal 07.07.15 v 22:45 10b.

Ostudu neudělá ani za deset let,pořád hezký stroj,ať slouží a spousty šťastných km bez újmy,za mě deset bodů a jasný palec nahoru

Martin2910
Martin2910 napsal 27.02.15 v 02:41 10b.

.. skvělá volba a skvělý stroj .. Přeji spoustu krásných km bez problému .. ode mne 10b

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 11.01.15 v 12:13 10b.

Krásnej stroj. Čistý linky a síla jak hovado. Nakažlivý Doufám že ji brzy uvidím naživo!