renocar_unor

Yamaha XJ6 (2010)

Vlastník MILDA215
Vloženo 27.2.2014
Aktualizováno 11.9.2018

Hezká a pohodová yamaha koupená v Litomyšli. Je to moje první velká japonská mašina ve 38 letech. Zkušenosti za mlada s fichtlem, babetou, jawa 250, čz175, mz 150 - prostě socialistický jebky.

Motorka koupena od od slečny z Litomyšle. - pár skrytých vad , kterých jsem si všiml až doma po pár dnech provozu - prasklé př.světlo zakamuflované karbonovou samolepkou , kterému už nebylo pomoci. ,,Sranda v yamaze za osmičku a pár set ,, Ale ještě to šlo , to jsou horší věci kolem motorek a podstatně horší a arogantnější prodejci. Když jsi natěšený na novou mašinu , tak ledacos přehlídneš.

Suzuki SV 650S: zrovna žádná nebyla solidní.

První dojmy - Lehce ovladatelná, spolehlivá, hodná, nezáludná motorka , která splňuje mé představy univerzálního stroje na začátek. Dobře naladěný motor, bezproblémové starty díky vstřikování, imobilizér , rv.2010 , najeto 2200km = tankovat benzín a jezdit !!!

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro začátečníky i dívky menšího vzrůstu. Je na ní příjemný posez a díky 4vál. motoru, vám odpustí mnoho chyb.

Doplňky na motorce - plexi givi, padáky, nosič SW motech, tankpad, kufr kappa , reflexní proužky a jiná zrcátka. Taky pár nelakovaných plastů dát do laku, a celkově přejít a vyměnit poškozené díly.

Je to yamaha a tak má ůčinné brzdy. Podvozek je měký a dosti se noří při brždění. Vždy při prudkém brždění jsem se lekl. Celkově kvalitní zpracování i když je to rozpočtová motorka. Motor jde slušně od středních otáček, prostě příjemé svezení pro začátečníka. Když podržíte heft , tak to umí dobře valit. Jednoduchá a přehledná přístrojovka s klasickým otáčkoměrem. Spotřeba okolo 5,5 -6,5l .Celkově bezproblémový stroj! Najel jsem na ní za léto kolem komína asi 4tis km a dostal chuť na změnu. Prodáno Elišce...