Yamaha TDR 125 (1999)

Vlastník MucaTDR
Vloženo 19.2.2014
Aktualizováno 30.3.2014

Je to výborná motorka za dobu co na ni jezdím jsem neměl žádný problém, nikde mě nenechala.

Honda NSR 125: důvod neuveden

První dojmy - Na tuto motorku bych řekl že jsi zvykne každý a to hned po prvních třech kilometrech více méně bych řekl že tato motorka nemá chyby...já jsem sokojen a určitě bych doporučoval začátečníkům!

Motorku bych doporučil pro - Tak jak už jsem říkal určitě pro začátečníky!

Doplňky na motorce - Zatím nejsou žádné ani žádné nápady zatím nejsou ale jistě nějaký nápad bude

Tento stroj jsem si vybral z toho důvodu že jsem hledal rychlost ale zároveň i pohodlnost...a v rámci možností tato motorka oboje plní, Po každodením dojíždění do školy (20 km) jsem nikdy neměl problém s bolestí zad či zadku :D rychlost...ta je taky dobrá...na krásné rovince 130 není problém co vím i spolujezdec si na jízdu nestěžuje, horší je to se spotřebou...ale samozřejmě záleží na stylu jízdy...ale každopádně tato motorka je lehce nenažraná. Jediní a asi snad největší problém motorky je to kam ta motorka vlastně patří...jestli na silnici nebo na terén...v obouch situacích tato motorka ví jak se chovat...řekl bych že tato motorka se nestratí ani na silnici ani v lehkém terénu(les, loky atd..)

MucaTDR
MucaTDR napsal 20.02.14 v 19:15