renocar_unor

Honda XRV 750 Africa Twin (1994)

Vlastník Hankye
Vloženo 16.2.2014
Aktualizováno 19.11.2017

Vloženo: 19.11.2017, Uskutečněno: 16.02.2016, Zhlédnuto: 16x, Firma: Motorcycle bar U Doraza

No, při probírce sem našel ještě nějaký fotky lakování a další fotky ze strojení, co a jak se dělalo.

Pískování proběhlo ve firmičce u Miletína cca za patnáct kil. Základ je šoupnout pískovači ještě něco bokem a slíbit mu, že když to bude hezký dostane nášup. Von byl rád, že to dostal bokem (aby mu to stará nesebrala a mohl si koupit večer o dvě lahve rumu víc) a já byl rád, že mi nedojebal uložení pro ložiska, přestože byly zatlouklý dřevěnejma špalíkama. Win-win, jak má bejt

Lakování bylo onehdá vtipný, páč mi to stříkal kámoš co dělá lakýrníka ve firmě na přestavbu aut pro silničáře. "Ty vole, vážně mi chceš říct, že sis koupil posranou polyuretanovou oranžovou, když ji máme v práci hekťáky ?!". Jinak s polyuretanem spokojenost - alelspoň pro mě - lakýrník klel jak dlaždič.

Dál bylo potřeba vyrobit kopii štítku, kterej se mi zrovna dvakrát nepovedlo odvrtat. Dech mi vyrazilo to, že na netu chtěj za štítek cca 800 + kdo ví kolik za ražbu. Nakonec to v reklamce zmákli za dvě kila.

• Moto prt.9

Další věc, do který se mi chtělo jako do kydání prasatům, byly budíky. Bylo nezbytný je nějakým kouzlem naskládat do masky tak, aby bychy schovaný za štítem a nelezly moc ven. No a vzhledem k tomu, že po nehodě byly budí

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.11.2017
    Uskutečněno: 03.05.2017
  • Moto prt.8

Ne že bych se na to a na Vás přes zimu 100% vykálel. Sice je výhoda, že v mínus třech nepadá nářadí a matičky z rukou ale muj houser si řek svoje, a toho prostě nejde neposlechnout. Nebylo moc času ale přesto se s někter

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.02.2017
    Uskutečněno: 23.02.2017
  • Moto prt.7

Lakování zaštítil externě zcela šikovný člověk. Bílý mat se povedl. Co bylo ale třeba udělat bylo narovnat držáky na nádrži. Sikovkama přes hadr - naštěstí to není pohledová část a tak drobné oděrky nejsou to, co by mn

Vloženo: 25.09.2016
    Uskutečněno: 25.09.2016