Honda VTR 1000F Firestorm (2000)

Vlastník Milinex
Vloženo 7.2.2014
Aktualizováno 25.1.2016

Tak zase VTR dvouvál mi zkrátka sedí více na Streeta ještě snese pár úprav ale do jara času dost.

Suzuki SV 1000: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy no předchozí VTR jsem měl dva roky takže motorku takřka znám a na předchozí jsem si víc srandy užil bez kapot tak jsem sáhl po úpravě na naháče, Plánuji dokoupit ladˇáky protože se mi kuchlý originály nelíbí, uni budík koso protože originál se mi nedaří zakomponovat tak aby to nevypadalo blbě, a přemýšlím jak přidělat padáky. Má to kratší převod takže víc srandy, no snad bude sloužit jak mé předchozí VTR :) Ámen

Doplňky na motorce - Maska Acerbiss, široký řidítka, led blinkry, menší pastorek, klín pod motor, zadní blatníček.

První dojmy no předchozí VTR jsem měl dva roky takže motorku takřka znám a na předchozí jsem si víc srandy užil bez kapot tak jsem sáhl po úpravě na naháče, Plánuji dokoupit ladˇáky protože se mi kuchlý originály nelíbí, uni budík koso protože originál se mi nedaří zakomponovat tak aby to nevypadalo blbě, a přemýšlím jak přidělat padáky. Má to kratší převod takže víc srandy, no snad bude sloužit jak mé předchozí VTR :) Ámen..

Milan1963
Milan1963 napsal 08.02.14 v 19:12