renocar_unor

Suzuki RM-Z450 (2006)

Vlastník kudr
Vloženo 6.2.2014
Aktualizováno 6.2.2014

Je to nářez :) Hned po příjezdu jsem jí sundal z káry a jel projet po pokoseném poli a bylo to super, motorka jela tak jak jsem si představoval a snad i lépe :)

První dojmy - Krásný plynulý zátah od nízkých otáček :) Hrozný stroj na fyzičku, kamenné ruce má na trati člověk co není zvyklí během 5 minut jízdy :) Ale stojí to za to, kdo se chce vyřádit a jezdit a hrabat se v moto a servisovat si spoustu věcí sám, myslím že to není probém

Motorku bych doporučil pro - Určitě ne pro začátečníka :)

Přestalo mě bavit brázdění silnic a riskování ve vyšších rychlostech :)

Motor je pohodový lehce čitelný, krásně reaguje na polohu plynu :)

Brzdy, nevím jestli je to jen můj problém ale přední brzda je taková gumovější... ale nic na co by si člověk nezvykl :) ps: nový brzdový pístek, kapalina, odvzdušněno a stále není taková jak by se mi líbila :)

Ovladatelnost motorky je parádní, ale ze svých zkušeností... když jí člověk zahodí na trati a má toho plné zuby a nemá už moc sil, je to masakr sebrat energii na našlápnutí :)

Dělal jsem hned po koupi generálku motoru, žrala olej... samozřejmě předchozí majitel o ničem nevěděl, já nic já muzikant :)

Takže nový píst, ojnice, ložiska kliky a převodovky, gufera, vyhonovaný válec, rozvodový řetízek atd :)

Lubos92
Lubos92 napsal 18.03.14 v 22:28