KTM 640 LC4 Supermoto (2003)

Vlastník 357magnum
Vloženo 3.2.2014
Aktualizováno 6.2.2014

charakteristický zvuk jednoválce, v ktm asi vědí co vyrábí, jezdění je radost-oranžová radost

Motorka koupena od servis - pán narozen v roce 68 , to znamená o 10let starší než já a hned říkal je tam rozeta do síly, tak to hned hodíš na zadní a kvaltíš to do pětky, na semaforech dostaneš kdejakou šestku i devítku, ale jen do 150. odpružený to je dobře, takže na dirách v zatáčce nevyletíš jak se sportem.

První dojmy - první jízda u prodejce na mokré a bahnem pokryté silnici, co tam rozvozili ze stavby, tak jsem to nepřeháněl a jak jsem dovezl večer už za tmy, tak jsem musel ještě otestovat. tak po silnici z mirneho kopečka jedna, dva ,přidal jsem jenom trochu a asi dvacet metrů se kolo protáčelo a motorka se vlnila-ještě asi zbytky bláta, fuj mi z toho bylo, ale druhý den za světla a suché silnici už to bylo v pořádku.

Motorku bych doporučil pro - pro ty co vědí co chtějí, asi každý by si jednou chtěl osedlat motárda a já si řekl dokud na to ještě nebudu starý.

Doplňky na motorce - na stojan jsem si vysoustružil 5cm dural, aby moto stála rovněji. nastšíkal jsem ráfky- někomu se to může líbit, někomu ne, ale já jsem to tak chtěl.

klady- ktm
-opravdu to má výkon
-podvozek, má hodně nastavení, ale nechal jsem ho skoro jak byl nastaven
-dobré brzdy
mínusy
-vibrace do stupaček, sedlo , kde se dotýká s rámem jsem si podlepil pěnovou gumou, takže už tak nevybruje.
-malá nádrž, ale to k tomu patří, nikdo by asi nechtěl místo nádrže sud od piva
-mohla být šesti kvalt
-kvůli rozetě jede 170 vic ani boha
ovladatelnost dobrá, předtím tam zadní guma byla 160 a dal jsem tam 150(v tp jsou napsány obě) a zdá se mi to do zatáček lepší, ale to mohl být dojem z nové gumy.
na okrskách se cítí dobře, k moři bych si vybral asi něco pohodlnějšího. radím se slikami na blatíčko ,trávu po dešti nezezděte.
ještě zbývá sjet na pláštích zbytek poserproužku, snad to půjde, nebo moto přesunu do sekce bouračky a vraky.

lik12
lik12 napsal 05.04.14 v 09:37

pěkný pěkný, stím poser proužkem nepřeháněj v sekci vraků by ji byla škoda a kufr vzádu doufám nevozíš to na motárdu nemá co dělat tak ať slouží...

appa23
appa23 napsal 03.02.14 v 21:52 10b.

parádní stroj,taky po ní koukám...
Buď tohle nebo ktm 450 a dokoupit si k tomu motardy.