Husaberg FE 450 (2009)

Vlastník CizekOndras
Vloženo 31.1.2014
Aktualizováno 19.2.2020

Už od 14ti let jezdím jen po silnici, začalo to skůtrem, pak silnicí 125cc, nedávno povýšení na cesťáka a teď bych rád zkusil i terén. Tak jsem se pustil do shánění nějakýho endurka a nakonec vyhrál Husaberg. Na první pohled vypadá jako krutá bestie co se

KTM EXC 450: Rozhodování bylo složité, protože KTM i Husaberg jsou si hodně blízcí, ale nakonec vyšla koupě Husara.
Husqvarna FE 450: Taky pěkná mašina, ale v době kdy jsem sháněl mašinu jich moc k mání nebylo.

První dojmy - Na první pohled celkem zajímavá motorka s celkem slušným designem. Vypadá, že s terénem nebude mít problém. Je ve velice slušném stavu po generálce. Je to divoká střela, ale víc napíšu až budu mít za sebou alespoň nějaké zkušenosti.

Motorku bych doporučil pro - Pro blázny co si chtěj něco užít :) Je to pořádný stroj nejspíš pro zkušenější jezdce, ale jelikož sám jím nejsem, tak uvidíme :)

Doplňky na motorce - Blastery a lepší boční stojan.

Tento stroj jsem vybral na doporučení někoho, o kom si myslím že je profík a hlavně pro to, že jsem měl možnost porovnat KTM a Husaberga a Husaberg ačkoliv je to 50% KTMky mi padl více do rukou.

Najeto zatím nemám nic moc, ale pevně věřím, že jsem chybu neudělal. Brzy sem připíšu první zážitky.

Každopádně je to motorka do terénu a silnice jen jako nouzovka na přejíždění.

Martic
Martic napsal 31.01.14 v 15:12

To je krásná bestie . Musí tahat ukrutně, že bych se toho snad i bál. Koukám že jsi nelenil a i výbavu máš už kompletní . Tak ať ti skvěle slouží, dělá jen radost, ale hlavně opatrně . Těším se až někdy spolu vyjedeme, i když mám trochu strach z toho nepoměru v technice

Zelinář
Zelinář napsal 31.01.14 v 09:51 10b.

...to pojede jak bejk