Yamaha YX600 Radián (1989)

Vlastník gsivo
Vloženo 30.1.2014
Aktualizováno 26.5.2022

Tak jsem si opět pořídil Radiana ,sice nekompletního a v bídným stavu ,ale snad se podaří dát ho do slušného stavu.

První dojmy - Je to jedinný motocykl ,který jsem byl ochoten si koupit a který nemá značku Suzuki ,

Doplňky na motorce - Padací rám, zásuvka12v , zadní nosič , 3x kufr vč. nosičů

Průměrná spotřeba - 7.62667 l/100km

Kdysi jsem ho měl a pořád se mi líbí.Je to lehký ,ovladatelný motocykl,který jak se mi dříve zdálo i slušně jede.Tak uvidím jak se mě jízda na něm bude líbit po 15ti letech .Není to na velký cestování (protože je člověk pořád u benzinky),ale do města a na kratší jízdy to bude dobrý.
Proběhly nějaké úpravy , lakování rámu a kyvky , protože to bylo rezavý , výměna plastů za červený a tím je rozhodnuto že to bude červený celý. Pokus o nalakování motoru není stoprocentní , tak se to bude opravovat.

Tak se konečně povedlo dát Radiana do celkem slušnýho stavu , je to celý olakovaný , rám, kola motor ,nádrž a blatníky. Motiv lakování je něco mezi 1986 a 1990 , od každýho trošku. Nově potažené sedadlo a chci tam přidělat malé kufříky (3x SW Motech , 2x16,5litru a 1x 16-29litrů) .Ještě tam přijdou zánovní stupačky , držák stupaček , podsedlový plasty a světlo , vše ve výrazně lepším stavu než tam bylo. A také tachometr v kilometrech, sjednotil jsem zámky a chci tam dát Scottoiler , jelikož jsem si odvykl mazat řetěz , díky několika motocyklům s kadanem.

Petr7474
Petr7474 napsal 11.06.21 v 11:26 10b.

Vůbec jsem tento model Yamahy neznal. Až dnes jsem na ní narazil u nás v garážích, tak jsem googlil a koukám, pár krásných kusů je i tady na serveru.
Moc pěkně jsi to opravil

MONIKA2
MONIKA2 napsal 15.12.20 v 22:06 10b.

Jube
Jube napsal 22.11.15 v 14:38 10b.

Zdravím! Jsem překvapený, že se ozval dávný majitel mého Radiana. Moto má najeto 62 000, je na něm udělaná spousta práce. Dost věcí se dá sehnat na e-bayi, v Americe jich pořád jezdí mraky. Mají svoje stránky BADRAD600.com. Je tam spousta fotek, úprav, odkazů, příspěvků a komentářů. Je to prohlížení na několik hodin. Přeju, ať se podaří dát Radiana do blesku, je to fajn mašinka. J.B.

rendyaš
rendyaš napsal 14.11.14 v 18:33

dobrý den schanim palivoví kohout yamaha RADIAN yx600 nemate někdo prosim nikde ho nemužu sehnat

gsivo
gsivo napsal 11.06.14 v 12:58

Oldbajker: Škoda ,že jsi ho prodával až poté ,co jsem měl toho svého doma.Asi bych se nechal ukecat.