Suzuki DR 750 Big (1989)

Vlastník t2000cz
Vloženo 19.1.2014
Aktualizováno 19.1.2014

Zatím ještě nic nevím. Na velké motorce jsem hrozne moc dlouho nejezdil, takze musim najet par km, nez na to budu mít nějakej názor.

Motorka koupena od BorekS (Veverská Bítýška)

Honda NX 650 Dominator: důvod neuveden
Suzuki DR 800 Big: důvod neuveden

První dojmy - Zatím ještě nic nevím. Na velké motorce jsem hrozne moc dlouho nejezdil, takze musim najet pár km, nez na to budu mít nějakej názor a přestanu se bát. První dojem mám aspon z motoru, kterej fakt krásně táhne (na to, že má jen 50koní), ale není to nic, co by člověka vystrašilo.

Posledních 10 let jsem se zabýval autama a snažil se motorky moc nevnímat. Loni na podzim mne to ale dohnalo a něco se změnilo a tak jsem začal koukat po něčem, co by nebylo moc drahý, ale zároveň pro mne mělo nějaký smysl. Hrozně dlouho se mi líbí Moto Guzzi Griso 8v (samozřejmě není levná:) ), ale kolega z práce měl jasnej názor na to, že jestli moto, tak jedině cestovní enduro. Na měsíc mne dostal do stavu, že jedina správná volba je NX 650 Dominátor. Ale mne se prostě ta motorka moc nelíbí. Big mně oslovil už na podzim, když jsem se na něm párkrát svezl. Letošní léto ukáže, jestli to byla správný volba nebo ne.

t2000cz
t2000cz napsal 20.01.14 v 23:11

to Varanik: s Dvorcema jeste nevim. Jsem hroznej asocial:)

Varaník
Varaník napsal 20.01.14 v 20:44

Vítej do rodiny ...

Varaník
Varaník napsal 20.01.14 v 20:18

Zdarec, koukám Sonnyho stroj - tak ať slouží a na jaře do Dvorců!

t2000cz
t2000cz napsal 19.01.14 v 23:39

to srsniper: pekna je, dekuju. Ale moje zasluha to neni. Uvidime za rok :)

srsniper
srsniper napsal 19.01.14 v 22:48 10b.

Je moc pěkná máš to za 10.