Rieju SMX 50 (2007)

Vlastník LolaSvozilova
Vloženo 19.1.2014
Aktualizováno 29.7.2017

Moje první motorka, musím přiznat, že výkon to nemá zrovna ohromný je to přeci 50, i tak to jede moc dobře.

První dojmy - Na první pohled pro mě nádherná motorka. Pro začátečníka je idální, krásně se s ní jezdí na silnici, ale i na polních cestách.

Motorka je lehounká, takže pro mě jako holku moc velká výhoda. Riejinku jsem si musela o trošku snížit, předěláním, posvařováním byla na mě až moc vysoká, teď je však ideální. Původní uchycení pružiny je zachováno.
Jízda na ní je spíš takový výlet, žádné závodění, velmi snadno ovladatelná, sedlo je pohodlné, jen trochu krátké spolujezdec se asi necítí moc příjemně.
Hned sem si ji zamilovala, nebyl s ní žádný závažný problém ani nic neřešitelného, vždy jen nějaká prkotina.
Spotřeba se pohybuje kolem 2,5l pro zatím studujího nevydělávajího motorkáře není finančně náročná.
Dnes 14.3.15 ji už budu mít 3 roky, neuvěřitelně jsem si na ni zvykla, a hrozně ji miluji, ale čeká mě už brzký prodej :(. Už teď se na to připravuji, že ji už nebudu mít doma :(. Skvělá motorka!

Vaklaf
Vaklaf napsal 12.05.14 v 16:03

Krásnej stroj, ať slouží 10b.

LolaSvozilova
LolaSvozilova napsal 02.02.14 v 14:57

Kadajc moc děkuji samozdřejmě i vám pohodovou motosezonu. Slavomil děkuji a je to 2T , jasný i vy nebo jesli můžu tak ty jezděte/jezdi opatrně.

Slavomil_84
Slavomil_84 napsal 30.01.14 v 17:19 10b.

Perfekt, ale škoda že to neni 2takt, to by byla teprve motorovka, jako dřevorubci v lese Tak opatrně a bacha na urazy, na tomhle to je hned,,, jina deset to je jasný

kadajc
kadajc napsal 19.01.14 v 23:58 10b.

mám chuť na mandarinku,když vidím oranžovou super,hlavní je začít a zažít ten adrenalín,pak už nikdy nepřestaneš pohodovou motosezonu 2014 10b

keksi
keksi napsal 19.01.14 v 20:46 10b.