BMW K 1200 RS (2000)

Vlastník šejna
Vloženo 18.1.2014
Aktualizováno 18.1.2014

autobus pro dálkové cestování,ale i sporták

Yamaha FJR 1300: peníze

První dojmy - Nepadla,ale už je to dobré,uprava výšky sedla,stupaček,řidítek

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro bikery středního věku,co už to mají srovnané v hlavě.

Jezdíme ve dvou se 3 kufry.Podvozkově to zvládá.130 koní také dostačující.Brzdy v pohodě,mám odpojené ABS a nevadí mi to.Spolujezdec má dost místa,jen klouže po sedle s textilními kalhotami.Odstraněno nalepením kobercové pásky na sedlo.Spotřeba od 6,5litrů do 8,5 litrů,ale to bylo při rychlosti přes 200 km/hod ve dvou. Nyní dělám spojku,simerink na klice začal propouštět olej.Po 13 letech a 70000km má nárok.Náhradní díly jsou cenově o trošku dražší než na japonce.

Je to dálniční moto,dobře zvládá i zatáčkovité úseky.

šejna
šejna napsal 26.12.14 v 10:24

Další úpravy které jsem udělal bylo nově přešité sedlo,změkčené a barevně sladěné s kapotami.Dále jsem vyměnil řidítka za pořádné vlaštovka 76cm.Byla to piplačka,spousta pokusů a omylů,ale výsledek je výborný.Báwo se teď řídí úplně jinak,pohodově,posaz je vzpřímenější,manipulace na místě jistější.Cenově jsem to zvládl za 1500,Kč,což proti originálním nástavcům je směšná cena.Kdo by si to chtěl taky předělat,poradím.

Pípa666
Pípa666 napsal 04.02.14 v 21:14 10b.

No tu čučím, ty jsi se dal na bavora? Já tě měl za skalního japanistu. Je to krasavice . Jen by mě zajímalo, kdy zestárneš na toho choppera . Tak hodně km a kolama dolů.

Macek01
Macek01 napsal 18.01.14 v 13:03 10b.

Parádní brambora