Moto Guzzi Norge 1200 (2006)

Vlastník Norge1200
Vloženo 12.1.2014
Aktualizováno 21.1.2014

Originální stav, bez úprav. Pouze doplněn třetí kufr.

První dojmy - Originální zvuk, zdaleka ne tak kultivovaný jako u Japonské konkurence. Perfektní brzdy. Vynikajicí ochrana před větrem. Příjemné jízdní vlastnosti, lehká manévrovatelnost. Motorově také velmi příjemné. Na první jízdu padne do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Při výkonu který motorka má je nutné aby na ní jezdil zkušený jezdec. Z hlediska ovládání to zvládne témeř každy.

Doplňky na motorce - Třetí kufr. Vyhřívané rukojeti v základu.

Moto Guzzi Norge 1200 jsem si vybral jako kompromis mezi výkonem pohodlím a cenou. Asi jako každý uznávám dokonalost BMW, ale motorka je poměrně drahá radost a u BMW ještě dražší. Ujel jsem na první jízdu 210 km při 5 stupních venkovní teploty. Na všem na čem jsem jezdil do teď bych umrznul. Takže jsem chybu asi neudělal. Pohodlné sedlo, příjemný posez, dostatečný výkon, úžasná přístrojové deska s palubnim počítačem jako v autě, ochrana před větrem to vše dává tomuto stroji velmi příjemné vlastnosti pro každodenní ježdění.

Jízdní vlastnosti jsou skvělé, navíc ABS se taky hodí.

spike-cz
spike-cz napsal 03.03.17 v 12:54 10b.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 29.08.14 v 13:26 10b.

pěkná mašina

Bednas
Bednas napsal 14.07.14 v 18:29 10b.

Korsien
Korsien napsal 27.02.14 v 12:27

Krásný stroj za mě 10b

Umlaupet
Umlaupet napsal 19.01.14 v 10:49 10b.

Kamarád si koupil Griso,kdybych měl prachy a čas na ježdění,neváhal bych a koupil bych právě Norge!