Honda CBR 600F (2004)

Vlastník ing.Orlik
Vloženo 10.1.2014
Aktualizováno 31.7.2015

Chtěl jsem něco silnějšího, ale na fotkách se mi líbila, tak jsem se na ni jel aspoň kouknout. No a najednou byla doma. Rozhodnul jsem se vyjměčně rozumem, radši slabší a v dobrým stavu, než silnej šrot.

Kawasaki ZX-9R Ninja: Málo dobrých nebouraných kusů. V inzerátech - vymazlená, nebouraná, udržovaná a v reálu bouraná okruhovka. Nebo nikdy nebouraná, ale svařovanej držák stupaček a zbroušenej blok motoru atd. atd. atd.
Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa: Nevyšel jsem finančně, ale jednou prostě bude moje! :))

První dojmy - Lehounká, obratná, klidná a hezká. Má zhruba o 30kg míň než triumph, to je kurva znát. Je to taková hračička oproti daytoně, hlavně v nízkých otáčkách, ale to se dalo čekat. Klasika, zhruba do 6tis. nic moc, pak to už celkem stojí za to.

Doplňky na motorce - Držák na kufry, vyšší plexi, menší blinkry a ukazatel zař. rychlosti. Vše od původního majitele. Já tam dám časem pancíře, možná racingové páčky, jinak asi nic.

Chtěl jsem něco na čem se dá v pohodě jet i s baťůžkem, ale i řádit a tak trochu "sportovat". Tohle je ideální volba. Daytona byla parádní díky svému krouťáku (na šestku z 80ti do 200 a víc nou problém, za pár vteřin, u CBR nic moc) a celkově projevem motoru. Honda je trošku klidnější, má hladší chod, žádný škubání,cukání v nízkých otáčkách, jako ten tříválec. Brzdy jsem čekal lepší, ale to je asi tim, že jsem byl zvyklej z daytony, která měla brzy fakt špičkový! Zkusím dát jiný destičky, pancíře a uvidíme co to udělá. Podvozek je zase super, dobře nastavitelnej. Žere to jako každá jiná motorka, prostě podle pravé ruky... Jinak, přítelkyně je spokojená s pohodlim a poruchy nebyly a nebudou. Jelikož je prej silniční motorka, tak se cítí nejlíp v terénu, to je přeci jasný... :))

rybíz5
rybíz5 napsal 15.05.14 v 13:07