Suzuki DL 1000 V-Strom (2005)

Vlastník jordis
Vloženo 4.1.2014
Aktualizováno 1.6.2017

Po Suzuki GSR motorka vhoná na cestování ve dvou lidech po českých silnicích

Motorka koupena od katafura - Férové jednání

První dojmy - Při první jízdě mi hned sednul posed ,jen ty vibrace od motoru v nízkých otáčkách mi truchu vadí,holt dvouválec.Zátah motoru je dobrý a ochrana před větrem taky slušná.

Motorku bych doporučil pro - Vyšší postavy co se chtějí pohodlně povozit a netrpět kvalitou silnic

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti Oxford Premium Touring
Kryty rukou
Padací rám
Hlavní stojan
Kufr
Zásuvka

Jelikož jsem příznivce Suzuki,tak při rozhodování jaká bude další motorka po
Suzuki GSR 600 jsem měl o starost míň.GSR jsem si kupoval na ježdění v jednom.Teď jsem chtěl něco na ježdění ve dvou a hlavně na české silnice.

Zkušeností s motorkou moc nenám,kupoval jsem ji na zimu,tak mám zatím najeto
jen 600Km.
Jízda je dobrá,hlavně posed mi vyhovuje a nefouká tolik na mě.Plexi mám nastavené do nejvyšší pozice.Jen mi trochu vadí potápějcí se předek při brždění.
Motor je svým výkonem dostačujcí,jen do 3000 otáček vibruje,teda jen když se přidá hodně plynu.Když přidávám pozvolna,tak je to lepší.Spotřebu mám okolo
7L/100Km,což není málo,ale na ten objem to de.Nejezdím desetitisíce km ročně,tak to tak neřeším.
Spolujezdec (manželka) si Stroma pochvaluje.Sedlo je dostatečně veliké a nesjíždí z něho na mě.Navíc je pod sedlem i místo na antipich,žárovky,výstražnou vestu,mapu i zámek na kotouč.A když vezu něco většího,mám kufr.
Ještě musím pochválit zrcátka,vzhledově nic moc ale je v nich hezky vidět za sebe.
Ostatní až něco najedu.

Tak po dvou letech bezproblémového provozu si Stromek zasloužil nové přední kotouče.Vypadají pěkně,ještě jsem neměl čas projet a vyzkoušet,ale doufám,že to byla dobrá investice.

dastr
dastr napsal 05.01.14 v 18:31

katafura si ji taky vymazlil... dávám 10 b.

Slany_gsr
Slany_gsr napsal 05.01.14 v 16:29 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 04.01.14 v 21:49 10b.

Dobrá volba
10b