Yamaha XV 1100 Virago (1998)

Vlastník žižala.
Vloženo 29.12.2013
Aktualizováno 2.8.2019

Přišel čas jít do větší a proto jsem se rozhodl pokračovat ve stejné serii.Motorka mi padla do oka,jak se říká láska na první pohled a nebylo co řešit.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass - Josef Tass (Chr - Velmi dobře připravené motorky na prodej.

První dojmy - Perfektní vzhled,zkušenosti zatím žádné čekám na jaro. Ale přitom malém svezení na místě se mi líbil zátah motoru od spoda. Dobré jízdní vlastnosti,které jsem nakonec očekával z předchozí 535ky.

Motorku bych doporučil pro - Myslím si,že tato motorka by jsi mohna získat většinu příznivců jedné stopy.

Doplňky na motorce - Nové brašny,teploměr na olej,šlapka na brzdu,ostatní časem...

Strojovnu jsem si vybral,přotože jsem měl 535 a byl jsem maximálně spokojen.Prostě Virago je Virago.
Najeto zatím skoro nic, nebyla ještě příležiležitost. Brzdy jsou v původním stavu.
Brzdné vlastnosti jsou lepší než u 535ky jelikož na předním kole jsou 2kotoučové brzdy.
Výměna oleje proběhla v garáži,svíčky a filtr nebylo třeba měnit byli v dobrém stavu.
Spotřeba zatím jen co vím z doslechu,ale při mem klidném ježdení doufám,že nebude
tak hrozná.
Co se týče uložného prostoru,tak ten se nepatrně zvětšil díky novým brašnám.
Servis a poruchy zatím žádné a doufám,že to taky tak zůstane.

MarcellusCZ
MarcellusCZ napsal 04.04.22 v 17:20 10b.

curilv
curilv napsal 17.02.22 v 08:56 9b.

Moc pěkná, hodně šťastných kilometrů

vve
vve napsal 27.01.22 v 09:06 10b.

Gratuluji, vypadá velmi pěkně.

lubos3
lubos3 napsal 28.12.21 v 11:25 10b.

Krasavice

Suchosh
Suchosh napsal 08.09.21 v 11:19 10b.

Vymazlená krásná klasika