BMW R 1200 R (2011)

Vlastník Harťák_BMW
Vloženo 25.12.2013
Aktualizováno 25.12.2013

R1200R Classic. Splňuje všechny mé představy o motorce pro chlapa ve středních letech. Pohodová jízda ve dvou, a když je chuť, tak poskytne slušnou dávku adrenalinu.

Motorka koupena od FIRMA:Stratos Auto (Praha 9-Prosek) - jen pozitivní

Suzuki GSF 1250 Bandit: důvod neuveden
Yamaha FZR 1000: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly jen vizuální pohledy v garáži , koupil jsem ji v prosinci. Čekal jsem dlouho do března, než jsem vyjel. Prvních tisíc km jsem ujel během pár dní, pak první garanční prohlídka. Následoval rok ježdění cca 14000 km. Těším se na další sezonu.

Vybral jsem ho, protože jsem chtěl naháče s kardanem. Chtěl jsem motorku aspoň na deset let, která mi vydrží. Rozhodujícím faktorem byl motor, který táhne odspodu jak tank. Když jedu na kochačku, pak neobtěžuji sousedy kraválem. Když chci trochu zatahat, pak to jde taky pěkně a to se spotřebou kolem 5 litrů v kterémkoli režimu. Víc jak 5,3 jsem neměl.
Podvozek je snad ovládán zrakem jezdce. Kam kouknu, tam jede.
Dnes mám najeto cca 17 tis. km. Žádná porucha. Vlastně ano, popraskalo mi sklo v předním světlometu. Vyměnili mi celý světlomet bez problémů.

Piki
Piki napsal 16.12.18 v 11:54 10b.

Ano, tohle je to nejlepší. Má dost výbavy, ale i tak umožňuje další vylepšování. Jdu do ní taky. Chce to víc fotek

kratop00
kratop00 napsal 25.12.13 v 10:55

Komentář k prasklému světlometu. Tento rok mi sklo na světlometu prasklo 2x. Nevím čím to je, ale docela mě to štve, protože nová parabola stojí 4 tisíce. :-/ Jinak není co vytknout.

Petr_TA
Petr_TA napsal 25.12.13 v 10:13 10b.

Velká gratulace
Opravdu poctivě udělanej stroj