Yuki TR 125 (2008)

Vlastník Zipooo
Vloženo 13.12.2013
Aktualizováno 4.6.2014

Čínskej Shit!!! ale tak aspon se na tom naučim základy a při nejhoršim to pošlu z útesu.

První dojmy - První jízda byla celkem příjemná, když neberu v potaz vysypané zadní ložisko na kole, nefunkční zadní brzdu z duvodu žádných destiček, prasklé hadičky od brzdovky a ucpaneho brzdového válce, dále jeden držák motoru uškubnutý, v dalším držáku chybí šroub, dále podle mě ložisko na ojnici a vyosená ojnice, přestříkané na černo zpusobem (proč bych ty plasty sundaval z motorky když to mužu udelat na motorce), takže rám, vydlice, budíky, svetlo všechno postříkané černým sprejem na stále puvodní lak který nikdo nebyl schopen ani obrousit, dále má vyteklé vydlice a přišlo mi že kyvka je ohnutá. Na další veci si nevzpomenu ale bylo toho určite víc, takže rekonstrukce mi byla jasná od začátku.

Motorku bych doporučil pro - Model je nejvhodnější pro lidi co chtějí motorku na jednu sezonu za co nejmene penez a potom ji rozebrat do šrotu.

Doplňky na motorce - Doplnky? zatím žádné, zatím probíhá přestava do stylu Boober, co z toho vznikne zatím sám nevím :DD

Stroj sem si vybral z duvodu vydiny levné koupě a také sem na to odplatil.

Prvních pár kilometru jak sem očekával, proste hruza,

Motor vypadá že šlape ale potřebuje péči a to hodně,
Podvozek děsivej!!! plave to jak blázen
Úložnej prostor nulovej
Spotřebu nehlídám proste natankuju a jedu,
Brzdy: přední celkem funguje zadní zatim vyzkoušenou nemám :D
Ovladatelnost: no celkem to jde čekal jsem to horší, do zatáček celkem sedí a vytočit se s ní dá v klidu,
Servis a Poruchy: jelikož sem automechanik a motorová vozidla mě baví tak si vše dělám sám jak na autech tak na motorce ale s motorkou nemám v podstate skoro žádné zkušenosti takže tohle je taknejak na naučení spíš.
Jízda: vibrace? :DDD to se musím pousmát :) řeknu to takhle, slečně by se ta motorka velice zamlouvala :DD

Kde se motorka cítí nejlépe? : Možná tak v garáži :DD. Podlě mě se Motorka necítí dobře nikde :D

Jinak co se týká cestování není to tak hrozné, jezdím s tím cca 60 km dene a v pohodě,

Přes všechny problemy musím ale říct že mě motorka zatím nikde nenechala :D k mému udivu vždy dojela ikdyž s obtížemy.

elvis78
elvis78 napsal 17.04.18 v 08:26

kolega myslel zábavu jako v tom smyslu jak se asi neprdíš s ničim...
jo ftipný to je. A vzhledem k dýlce vidlí z toho nic krom endura asi neuděláš

Zipooo
Zipooo napsal 14.12.13 v 13:56

tak ona ta motorka je jeden velkej vtip sám o sobě

Zipooo
Zipooo napsal 14.12.13 v 13:37

tak ona ta motorka je jeden velkej vtip sám o sobě

appa23
appa23 napsal 13.12.13 v 20:28 10b.

tak takhle sem se dlouho nepobavil