Ducati Multistrada 1000 (2003)

Vlastník slamabiker
Vloženo 19.11.2013
Aktualizováno 9.3.2016

Trochu návrat ke hravější motorce,ale kromě přední masky to je úplně jiný kafe než bývalá Husqvarna...prostě tohle má o válec víc ))

První dojmy - Poprvé co jsem nasednul a rozjel se tak opravdu velká změna oproti Banditu,posaz daleko víc v motorce a s důrazem na přední kolo,jinak samozřejmě nezvyk na jinak zabírající spojku a jiný průběh otáček,ale...nebeská hudba z laďákůůů,prostě úsměv na tváři napoprvé :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro šílence jako jsem jááá :-))) Podle zvuku je to pekelný stroj :-D

Doplňky na motorce - Doplňků z karbonu je opravdu mnoho,laděné Corsa,KN filtr

Zatím 2krát svezení před začínající zimou a žádné zklamání jen tahle motorka vyžaduje dobrou fyzičku než jsem byl zvyklej...je to trochu vše Hard,ale nestěžuju si naopak očekávám příští sezonu hodně zábavy...jen vyměním zrcátka za jiný neb v těhle je vidět hovnooo )) Tak dneska 12.unora prvních 100 jarních a musel jsem se usmívat,jede parádně a hlavně nelitaji mouchy Jinak pár úprav proběhlo, výměna předních blinkru za LED, nová baterie Motobatt a izolace kasliku na baterii od tepla výfuku. Zrychlení má takový, že jsem zatím nepotřeboval koukat do zrcatek Taky jsem se seznámil s funkcí ukazatele paliva... po 160km se rozsvitila kontrolka rezervy tak jsem pro jistotu zajel natankovat a... chybělo pouze 9 litrů tudíž spotřeba opravdu okolo 6 holt si budu muset zvyknout...5.4.2014 Motorka po velkém servisu najeto společně 1600km a musím říct,že kromě šíleného ukazatele paliva jsem absolutně spokojený.Jízdní vlastnosti,lehkost s jakou se překlápí z jedné zatáčky do druhé je skvělá.Sedačka na to nevypadá,ale ani po 300km žádný problém s chůzí Také zvuk turbotraktoru z výfuků kterým jsem už vyděsil nejednoho přihlížejícího mě dovede vždy vykouzlit úsměv na tváři 18.4.2014 Protože jsem dodnes neměl srovnání s jinou Multistradou zajel jsem opět do Ducati,protože se mi nezdálo cukání motoru.Servisák zjistil,že u motorky je nahraná jiná palivová mapa tudíž to žere o litr víc,ale má to úplně jiný KOULEEE Takže po seřízení to jede jako splašený a průběh otáček se uklidnil. 20.5.2014 Vyměnil jsem starý zanešený vzduchový filtr za nový KN a světe div se nejen ,že pocitově trochu živější tak klesla spotřeba na 6,5 litru což je super Prostě chtělo to víc vzduchuuu.

ovečkashaun
ovečkashaun napsal 16.10.16 v 13:49 8b.

parádní a odvážná urava. předek je parádní ale zadek bych taky ořezal ale jinak super.

kokabura
kokabura napsal 23.12.14 v 21:24 10b.

odlehčit zadek a byla by to pecka :)
ale radost musí dělat hlavně tobě !

SlipKnotik
SlipKnotik napsal 17.04.14 v 18:36

je dobre ze vis na cem jezdis

Padrino
Padrino napsal 15.04.14 v 14:36 10b.

Parádní kousek )

Ivan-K
Ivan-K napsal 05.04.14 v 16:38

Toto dať dohromady by stálo kopec prachov, neorigo predná vidla, koleso = nemožnosť použiť originál predný blatník, sviečkové kable, presunutý olejový chladič, vidím že nie sú pripojené hadičky do nádrže ktoré sú v oblasti kolien, síce neviem na čo presne služia, ale zapojené skrátka nie su.