Honda VTR 1000F Firestorm (1998)

Vlastník B-U-L-D-O-K
Vloženo 30.10.2013
Aktualizováno 30.12.2013

Je to dravec,krerý mě svým dvouválem dostal po prvním svezení.Její zvuk z ladáků MIG jde mráz po zádech.

Motorka koupena od dom182 (Čechy) - Koupeno Čechy u Přerova.Majitel super jednání.

Honda CBR 929RR Fireblade: důvod neuveden

První dojmy - Působivý dvouválec .Čekal jsem vibrace na řidítkách a stupačkách,ale žádné jsem nepocítil.Startuje na drb i po čtrnáctidenní odstávce.Projíždka na této motorce je super adrenalin.Podřazení ve středních otáčkách je jak drift endura při výjezdu ze zatáčky na polnačce.Pokusím se ještě dopnout řetěz protože při ubrání nebo podřazení dost škube, ale myslím že u VTRka to moc nepomůže.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty,kteří poslouchají zvuk moturu a nepálí to do červeného na otáčkoměru,ale to je jen můj názor.

Vše v profilu má napsáno o motocyklu dom182

Video natočeno prodejcem dom182 (Čechy)
VTRko je na svůj věk jako nové.Předchozí majitet se staral o ní pečlivě.

Klady:tah od spoda,zvuk dvouválu z ladáků mig,leštěná kola,přední světlo.
Zápory:spotřeba,ale to neřeším,dávat si pozor při podřazení budu si zvykat na ustřelování zadního kola.Cukání řetězu.Chybí palivoměr.

Sousedé z burácení motoru nejsou nadčení.
Jsem jaký jsem!!!

wyrdzys
wyrdzys napsal 23.06.15 v 21:42 10b.

dokonalos sama, gratuluji k pořízení

Martin_SV
Martin_SV napsal 30.12.13 v 17:49 10b.

10 b

Martin_SV
Martin_SV napsal 30.12.13 v 17:48

Dvouvál je douvál Oni si taky sousedi nemohli zvyknout, hlavně když jedu ráno na šestou do práce. Nechávám to poctivě zahřát a to tlumivky v koncovkách fakt nemám

Ať slouží 10b

B-U-L-D-O-K
B-U-L-D-O-K napsal 30.12.13 v 15:11

Dnes super počasí.V Koutech nad Desnou lyžovačka a já na VTRu super projíždka Takové teplo
tady na horách nepamatuji

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 30.12.13 v 14:01 10b.

Parádní dvouvál, tak to má bejt