Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník v.l.a.d.e.k
Vloženo 30.10.2013
Aktualizováno 10.6.2016

Motorka se stavbou cest. endura, se čtyřválcovým srdcem uvnitř. Věřím, že příjemný cesťák a univerzál rozměrově neobludovitého charakteru

Motorka koupena od FIRMA:Harness (Uhříněves) - Velmi dobré.

První dojmy - Mám, co jsem chtěl, takže parádní - pohodlí, vzpřímený posaz, výkon. Zatím najeto 300 km, víc toho letos nestihnu. Pokud jde o vzhled - motorka se mi jako celek moc líbí. Ten kukuč je minimálně kontroverzní. Já už jsem si ho ale nakoukal - nejdřív z recenzí, fotek a videí, teď i naživo - natolik, že už se mi líbí i ten:-)

Kruh se uzavřel. Vracím se k motorce charakteru cest. endura, který asi jediný mě vyhovuje. Pravda, vzal jsem to trochu oklikou. Dnes vidím, že jsem si měl nechat V-Stroma 1000. Ale asi to kolečko bylo nutný, abych si to řádně uvědomil.

Motorka se nebude zdaleka líbit každému, čtyřválec v cest. enduru taky někteří nepřenesou přes srdce. Mně naopak tento koncept mimořádně oslovil. Terénní ambice jsem nikdy neměl a nemám, Versys bude jezdit po silnici. Motorky už měnit nechci, tahle zůstane. Malej Versýsek, který velkému sekunduje v garáži, se mi osvědčil na 100%. Tak snad se na jednom prostoru oba snesou

Motorka je zatím v základu, přes zimu v klidu vylepším.

Slavomil_84
Slavomil_84 napsal 30.01.14 v 16:37 10b.

Mam rád velký endura co aspon už trochu jedou, ale cesták by měl mít drátěný kola a ne lítý hnujdy, to ta motorka strašně ztrácí a motor jednoznačně V2, 4vál patří někam jinam, každopádně moto se mi celkem líbí, ale nechtěl bych, svoji lásku jsem už objevil Jinak deset za snahu kawasaki co udělali rádo by enduro

At slouží a 26.4. orientační vyjížďka Krkonoše, koukni na motoakce, mohlo by to bejt coolový

Rik333
Rik333 napsal 27.12.13 v 15:29 10b.

Rik333
Rik333 napsal 27.12.13 v 15:29

Ahoj, tak jeste touto cestou gratuluji ke skvelemu vyberu, takovy jako jsem udelal i ja!
At jsi spokojeny a doufam ze se v lete projedem.
PS: to, ze Seikos je debil non plus ultra vi vetsina lidi na Motorkarich. Drepi na prdeli u kompu 25 hodin denne a vypisuje kravoviny...

hans.kawa
hans.kawa napsal 26.11.13 v 09:30

Seikos:Ty budeš asi pěkný vůl. Tohle je moc povedený stroj a nikdo to nikdy nemyslel,jako enduro do terénu.Holt někdo pochopí a někdo je trapný...

Ales600
Ales600 napsal 06.11.13 v 20:07