Husqvarna SM 610 (2006)

Vlastník kojak1
Vloženo 27.10.2013
Aktualizováno 2.5.2017

dobré supermoto na hranici mezi ostrým a spíš cestovním. podvozek zvádne i nějakou tu divočinu, ale ne vše co ostrá. stejně tak motor, na normální blbnutí stačí naprosto.

Motorka koupena od FIRMA:Josef Janáček - Moto JJ (Mělník) - super přístup, dobrý výběr, co nemá to může sehnat a dobré ceny.

KTM 640 LC4 SM Supermoto: o dost dražší než huska

První dojmy - hezké, štíhlé, dobrý zvuk, vše akorát. tedy alespoň na mou postavu ;-), super brzdy, perfektní ovladatelnost. mám ji doma teprve 3 dny a dnes jsem ji malinko provětral, dal jsem i na silničních pneu terén, včetně blátička a lítní po poli. no byla to honiča, ale nádhera. doporučuji )))

Motorku bych doporučil pro - pro všechny. začátečník se na tom může krásně učit, zkušení biker může využít plně její potenciál a že je ho poměrně dost. hlavně je super hbitá do města, na rozbité cesty, zvládne ostřejší jízdu na asfaltu i v terénu. jen ne na cestování, sedět na ní déle jak 30 min už není poříjemné a nad hodinu je to pro mne masochismus )))

Doplňky na motorce - zatím žádné, ale přijdou chrániče rukou na řidítka a na zimu drapáčky od mitasu, aby jsem mohl jezdit celoročně )))

přestalo mě absolutně bavit jakékoliv cestování na motorce. chtěl jsem již jen jezdit sportovně. na závody ani na volné okruhové ježdění nezbyli peníze a řádit na silnici, byl opravdu hazard. nehledě že už nebylo s kým. (jsem ve středním věku a mám rodinu) tak jsem chtěl jen něco na blbnutí okolo komína a to nejlépe supermoto. je to univerzál, který se dá použít jak na silnici tak v terénu. mé požadavky byli, žádné vyměklo, ani žádné ostré závodní moto, kde by jsem pořád dělal servis. z toho mě nejlépe vycházelo ktm 640LC4 smc, nebo husqvarna SM 610. nakonec vyhrála huska, jelikož je za příznivější cenu.

Lubos92
Lubos92 napsal 24.02.14 v 13:43

Pěkná .

kojak1
kojak1 napsal 18.11.13 v 23:49

Chlapi moc dík. Musím říct, že po těch zmerzlinách je to děsná změna, ale baví mě od začátku. Je to neskutečná hračička. Až mám chuť se kouknout, jestli se na to nedají sehnat nějaké hrubější pneu, aby jsem jezdil i přes zimu. Ale na ten široký přední ráfek asi nich nebude. :´-

Zdenda81
Zdenda81 napsal 28.10.13 v 09:34 10b.

Moc pěkná. Určitě s ní bude spousta zážitků.

Machy07
Machy07 napsal 28.10.13 v 00:09 10b.

Pěkný motárd

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 27.10.13 v 23:22 10b.

Tak ať dělá jen radost