renocar_unor

Gas Gas EC 300 R (2011)

Vlastník cnx-Jules
Vloženo 21.10.2013
Aktualizováno 21.10.2013

Neposedná a zbrklá přítelkyně na louky a do lesa.

Motorka koupena od FIRMA:EXAC s.r.o. (Praha 5-Malá Chuchle) - Prodej byl zcela bez problémový. Dokonce jsem k motocyklu dostal mnoho příslušenství navíc a výhodné slevy do budoucna.

KTM EXC 300: důvod neuveden
Husaberg TE 300: důvod neuveden

První dojmy - První svezení bylo velmi rozpačité, protože jsem na tuhle kobylku přesedlal ze silného čtyr-taktu (KTM EXC 525). Ale rychle jsem si zvykl a nyní se mi dvou-taktní styl velice líbí. Jde o velmi lehký a ovladatelný stroj, jako asi všechny modely v této kategorii.

Motorku bych doporučil pro - Myslím si, že pro hobby jezdce jako jsem já, je poměr ceny a výkonu přímo ideální ;)

Tenhle stroj jsem si vybíral pro použití výhradně v terénu a chtěl jsem zkusit dvou-taktní styl po své předchozí motorce KTM EXC 525. Nemyslím si, že jsem nějaký profík, pouze jako nejlepší odreagování a relaxaci považuji se povozit v těžším terénu. A pro hobby jezdce je tento stroj ideální, ani není tak extra drahý, a to je i hlavní důvod proč jsem se rozhodl právě pro tuto značku. Mam ji již 2 roky a žádné technické problémy zatím nebyli, takže může včele doporučit. Myslím si, že pokud nejezdíte závody a nebudete ji nakládat jak se dá, tak ani výbrus nemusíte první tři až čtyři roky dělat.