Cagiva Planet 125 (1998)

Vlastník Igor97
Vloženo 16.10.2013
Aktualizováno 14.4.2016

Je to motorka ketrá se hodí na začátky ale i pro pokročilé a nevypadá na stopětadvacítku ))

Honda NSR 125R: vypadala líp cagiva
Aprilia RS 125: myslel jsem že vypadá hůř než vypadá ve skutečnosti ale to je jedno planeta jede líp

První dojmy - Motorka hned mi padla do ruky a nečekal jsem takovou rychlost od 125 (180 km/h)

Stroj jsem si vybral hlavně kvůli vzhledu a rychlosti ale skrátka vzhledově nemá konkurenti podle mě )

První jízdy byli takové ještě zmatené nevěděl jsem co čekat ale po 100 km jsem už si s ní rozuměl krásně seděla a hlavně jela když jsem jel se spolujezdcem hlavně s přítelkyní tak si postěžovala jen na sedlo jak je sklopený dozadu ale tak se musela více držet brzdí když chci a hodně přeci jenom BREMBO je značka dobrá a rychlostně bych řekl že jedině mito je konkurent když jezdím se spolujezdcem tak nemám problém jet 170 km/h a sám 180km/h. Moji kamarádi mají různé 125cm ale žádná tak nedrží ani nejede jak moje a to jsem skoro všechny řídil a kamarádovo 650cm jsem do 130 stačil potom mi začal ujíždět takže se dobře držela "planetka" . Jednou jsem s ní měl problém a to s karburátorem (benzín špatnej) jinak jezdí bez problému.

Nejlépe se cítí na silnici a ve městě to ujde )

Mě je pohodlně jenom spolujezdec to má horší

tak motorka minulý rok na podzim prodaná

Můžu říct že s motorkou jsem si užil hodně srandy ale taky utrpení o spolehlivosti se nebudu raději bavit ... ale jako první motorka to je super stroj rád na ní zaspomínám někdy

Igor97
Igor97 napsal 01.08.16 v 23:58

Byla otevřená ale já ji už 2 roky a kousek nemám byla prodána a nevím kolik měla pak kW a pár úprav k tomu

KarelZBR
KarelZBR napsal 01.08.16 v 16:08 10b.

Libová, jakto že ti jede tolik? kolik máš kW? až budeš mít čas koukni na mojí http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=106299

Fillipus
Fillipus napsal 30.09.14 v 21:58

Ale to mas zvedlej vykon na te motorce protoze normlne to 170 km/h nejede ne :)

Igor97
Igor97 napsal 19.08.14 v 17:55

Ano inzerát platí a moto jezdí jak ma

anonimous
anonimous napsal 19.08.14 v 17:35

Zdravím, platí inzerát ještě pořád ?