Husqvarna TE 450 (2008)

Vlastník macosita
Vloženo 6.10.2013
Aktualizováno 4.10.2014

Tak je tomu rok co jsem si husku koupil a nelituji. Je to drina, ale na silnici bych se uz nevratil...enduro je bomba-
Takze kdo ma neco podobnyho a bydli v okoli Rican, muzeme to nekdy projet spolecne.

KTM EXC 450: Byla o neco drazsi a jelikoz to bylo moje prvni enduro tohoto typu, nechtel jsem do toho davat zbytecne vic penez, kdyby me to zas preslo

První dojmy - Husqvarnu jsem si vybral po letitých zkušenostech mých známých s touto značkou a zatím jsem také spokojený. Na mé občasné velmi hobby vyjížďky by mi stačilo asi cokoliv, takže husqvarna byla super volba

Motorku bych doporučil pro - pred rokem jsem byl uplny zacatecnik a taky to slo...je fakt ze zacatecnik jsem porad, ale uz je to 100x lepsi a nerozplacnu se pri kazde prilezitosti :)...a tak si to vic uzivat, kdyz vim ze sjedu i vyjedu bez bolesti :)

+ Husqvarnu jsem si vybral i proto, že se mi moc líbí v porovnání s jinými značkami
+ servisována u Kotrby po 1. majiteli
+ zatim zadny problem, menim jen spotrebak
- na volnobeh problem dat neutral - ale uz na to mam figl :)
- kdyz clovek ma nizsi otacky..treba pri vyjezdu..tak proste zdechne...cloveka to obcas prekvapi a je rad ze nejde pres riditka...na jinych moto co jsem jel ten problem nebyl...ale neni to zavada, je to u husky proste normalni,,,

macosita
macosita napsal 08.01.15 v 18:09

Mozna ted zklamu skalni fandy husqvarny, ale motorka je prodana a domu se stehuje novy gas gas ec300..dvoutakt. Chtel jsem na zimu prodat a z nedostatku casu tak rok nejezdit...ale na natlak kluku enduristu jsem koupil gase...spolecne s kamaradem. Doufam ze nebudu litovat, huska byla fajn a je mi ji docela lito...slouzila dobre. Ale jelikoz gas gas koupil linku na vyrobu motoru od husqvarny, tak jsem zase tak nezbehnul :).

kokpilot
kokpilot napsal 07.01.15 v 14:02 10b.

pěkná husička jasných 10b

kokpilot
kokpilot napsal 07.01.15 v 14:01

Čau,
motorka je samo super, husqvarny jsou i mojí srdeční záležitostí a ze všech se mi líbí nejvíc. Bohužel delší dobu schází peníze, tak jsem si nedávno pořídil spíš hračku než motorku. Jsem víc pro supermoto ale kdyby bylo takhle ským jezdit bylo byto super. Snad ještě někdy pořídím větší.
Přeju hodně km a málo držkopádů.

macosita
macosita napsal 06.10.13 v 18:36

Diky...ja jezdil vždy silnice, celkem 10 jsem jich vystridal...před 10 lety jsem s motorkama skončil a až teď jsem se rozhodl pro toto...na silnici uz se mi v te dnesni dzungli nechce. Ted jen sehnat nekoho s kym se da vyrazit, aby to nedopadlo jako se ctyrkolkou, kterou jsem mel rok, ujel 200km a prodal ji...protoze nebylo s kym a kde jezdit

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 06.10.13 v 16:52

Blahopřeji...Motorka krásná,fajná... Já nad ní uvažoval ale nakonec jsem raději zůstal u Námahy...
Tak at ti slouží a dělá jen radost...O tom tahle motorka je...