Kawasaki VN 1500 (2001)

Vlastník Haky
Vloženo 12.8.2013
Aktualizováno 12.8.2013

Drobek Obrovská, těžká, krásná.

Motorka koupena od LM-moto

Suzuki VL 1500 Intruder: vyšší cena

První dojmy - + majestátní cruiser, super vzhled, hezká spotřeba ( 5.5l ). - úzká šlupička na zadku, servis už stál dost velká silná mašina za rozumnej peníz

Motorku bych doporučil pro - pro každýho koho fascinuje big cruiser, bublání a kochání

Doplňky na motorce - brašny, opěrka, nosič, válec, 92cm řídítka, katalyzátor pryč

Chtěl jsem velkej objem, velkej cruiser. Máme za sebou dovču na slovensku, 1900km. Spotřeba se usadila na 5.5l na sto. Cestou se mi rozvrzal vejfuk, zaseklo plynový lanko ( měl jsem fajn tempomat ) ale jinak dobrý. Záda v poho, ruce v poho, ale prdel... 350km denně je dost... Když to jede tak v poho, podvozek ucházející, i když serpentýny jsou na tom úplně na ho... Do zatáčky je to dlouhý, těžký, velký, a vůbec. Zavazadla se vejdou, v jednom na pohodu, ve dvou je potřeba se trošku uskromnit. Jinak už jsme měnili krom běžných věcí např. šoupě v karburátoru, těsnící gumičky v brzdách, plynový lanko, ... Nejlepší se mi zdá na "žlutých" silnicích, kde je menší provoz, a dá se kochat kolem 75km/h, to je moje... Asi mohu doporučit

zain1
zain1 napsal 22.01.16 v 19:41 10b.

Moc pěkný stroj! Mohu se zeptat, co tam máš za řidítka a představce a kde jsi je případně kupoval? Předem díky!

Vítr-ve-vlasech
Vítr-ve-vlasech napsal 09.11.13 v 19:35 10b.

Machuza
Machuza napsal 18.08.13 v 08:39

Pěkný za 10 bodů

Boža
Boža napsal 16.08.13 v 16:59 10b.

Krásný cruiser za 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 13.08.13 v 18:13 10b.

Supr stroj.