Honda PCX 125 (2013)

Vlastník 1Jiricek1
Vloženo 1.8.2013
Aktualizováno 23.4.2017

Jede to, nezere to, je to tiche, jen ten bobek trchu vadi

Honda SH 125: Takovy tvarove ohrany skutr, no proste ne.
Aprilia SR Max 125: Vypada pekne, ale zadna levna zalezitost,
Honda PCX 125: Proste tvarove neco noveho. Na to jezdeni staci :-))

První dojmy - Dojmy: + Ze predu to vypada jako silnejsi stroj + dobra akcelerace + a dalsi veci,ale na to uz at si dojde kazdy sam - male kola ( na nase silnice docela sranda) Trochu nezvyk, naposledy jsem sedel na Pionyrovi :-))

Doplňky na motorce - Plexi od Givi
Nastavitelne packy brzd
Vyfuk LeoVince Cobra Racing
a bude nove sedadlo az se procli

Duvod koupe:
Nuda pri kazdodennim dojizdeni do prace, bylo v planu si dodelat skupinu A ,ale kdyz schvalili se skupine B i skutry do 125ccm urcity vykon. Vyber trval od zimy a kopue probehla az v lete.

Prvnich 200 Km probihalo mimo hlavni silnice, seznameni se s ovladatelnosti, brzdami, rizenim a vsim.
Pri prodeji prodejce rekl: Hlavne jezdit, at se vse otestuje. No a za 3 tydny garancka (1000Km)
Za tyden od koupe vymenen stit za stit od Givi a packy brzd (docela sranda, kdyz mate kratke prsty)
Ke skutru:
Motor - tichy, usporny
Brzdy - Predni kotouc, zadni buben k zastaveni postacuje
Podvozek - No nase silnice a mala kola, citite vse. (kdyz uz se najde opraveny usek, tak pokud nic nejede tak kochacka)
Ovladatelnost - Dobra
Poruchy - zatim zadne, zatim jen ma malo 2900Km
Jinak v praci uz na tom sedela snad cela firma ), nekteri se i projeli a zacali o koupi uvazovat (150) Na takove mesni vylety bez auta. Proste si to musi clovek zkusit na to sednout a projet.
Jinak na cestovani si clovek zvykne asi tak po 1000. To uz prestanou bolet zada a zadek si zvykne na diry na silnici. Jezdim s nim denne do prace (50 + 50) hodinka cesty.
Udrzba?
Olej to nezere, nikde nic netece, voda neubyva, startuje bez problemu. Takze jen snad umyt od prachu a much na plexi a dat vosk a jezdit. A kdyz by se neco vyskytlo tak staci pohledat na netu pripadne servis ( ale servis kteremu duverujete a mate zkusenosti)

Tuning ( spise doladeni k chuti jezdce)
Namontovan vyfuk LeoVince Cobra racing dobry zvuk ( musim natocit video za jizdy vsude je pouze na stojanu a max se prida trochu plyn, ale za jizdy to je jina ) !!!
Variator tak tady jeste nemam jasno ( bud Malossi nebo az z Asie, kde maji prece jen lepsi a delsi zkusenosti jen to clo, Dph a dopravne. No uvidime)
Jeste jsem zkousel svicky od Brisku, ale 2mm, to uz by chtelo silnejsi zapalovaci civku, jelo to, ale moc netahlo ( mozna z auta) Jinak jsem dal iridiovou (ngk) a bez problemu.

TheZ
TheZ napsal 21.02.15 v 00:07

Mám otázku, kde sa dá kúpiť taký paradný výfuk. ?