Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 29.10.2014, Uskutečněno: 28.10.2014, Zhlédnuto: 3x

Po špatných a chmurných dnech se počasí vylepšilo a k vyjetí do přírody taky nic nestálo v cestě,tak jsem ani chvíli neváhal a krátce po poledni po předchozí domluvě se Slávkem vyjel Už od počátku bylo dané že pojedem pokud možno mimo cesty a dál od lidí Prostě užít si zmatené podzimní přírody která místy hodně připomínala spíše jarní náladu,než nás po pár hodinách dohnala tma a chlad Ale co,když se s tím počítá tak ani zima nevadí a radost s jízdy to nahradí A taky jsme byli za exoty páč motorku v ten den jsme potkali asi jen jednu

shumi-p (0) napsal 12.11.2014 v 02:44

Počásí nám stále přeje pěkné foto

Wildaja (44) napsal 31.10.2014 v 14:46

Zmatený nezmatený ... mám pocit, že je nádherný a všichni to dokazujeme fotkami, které jsou jedna hezčí než druhá . Výlet se Vám vydařil a to je moc dobře. A navíc ? jak píše Slávek, každá chvíle strávená ve společnosti sympatických lidí je vzácná a je potřeba si to užít .
Krásné fotky a protože vím, že Vy dva to jen tak nezabalíte, tak ať se Vám práší od kol ještě aspoň pár dní, ne-li týdnů . Čauky

Mann (1514) napsal 30.10.2014 v 18:59

S tím zmateným podzimem jsi to trefil Igore naprosto přesně Rozdíl v charakteru počasí na místech, který byla od sebe vzdálena max. 30 km byl neskutečný. Pocitově jsem se nikdy tak rychle na motorce z podzimu do jara nedostal za hodinu jsme, ale o o to rychleji mazali zpátky z jara do podzimu. Rozdílné teploty a posun času nám ty kolečka ovšem hodně zkracuje Ale zaplať Pán Bůh za každé takto sympaticky strávené odpoledne

owenovic (12) napsal 30.10.2014 v 16:42

Ahoj,fotky se povedly ostatně jako vždy .Máš pravdu stím počasím,ted to vypadá přes den jako na jaře ,sice teplota není bůh ví co,ale to nevadí.Pěkně jste si tu projíždku vychutnali,hold kdo umí umí, ostatní at jen čumííí Prostě paráda. Někdy s váma taky vyjedu ,pokud bude volné DR At se daří.

stnd (29) napsal 30.10.2014 v 15:36

to ste si to kluci hezky dali

Jardas444 (10) napsal 29.10.2014 v 22:28

Motorek na silnici jezdí už málo.Já když jel ráno do práce,tak jsem musel nejdříve seškrábat námrazu ze sedla.Když jsem zastavil na semaforu,tak na mě taky lidi koukali jako na zjevení,no spíš jako na blázna .Ale zatím se jezdit dá,jen s větší opatrností .

-Jandys- (16) napsal 29.10.2014 v 22:10

Je to tak Jirko,kde by nám bylo líp

JirkaMetal (1) napsal 29.10.2014 v 22:02

Povedlo se povedlo všude dobře na motce nejlíp

-Jandys- (16) napsal 29.10.2014 v 21:57

Pepo no jasně,na cestě Ale asi jen ve tvém okolí

p.epanica (2) napsal 29.10.2014 v 21:54

Pche ... motorek bylo na cestě nepočítaně, ale na cestě ...

-Jandys- (16) napsal 29.10.2014 v 21:47

Díííky,na Dakar to nebude ale zlepšujem se

istonbike (2) napsal 29.10.2014 v 21:45

Fantastické fotky a 2 Skvělí jezdci

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017