BMW R 1150 RT (2001)

Vlastník MičBjukenen
Vloženo 17.7.2013
Aktualizováno 13.2.2015

BMW a už nemusím nic víc psát vše je jasné.

Motorka koupena od pepinocz (Nový Malín) - Skvělý prodejce nic neskrýval ani nepřeháněl prostě motorkář s nohama na zemi, vlastně na stupačkách

BMW R 1100 RT: R 1150 RT má vzhlednější čumák je tam o fous víc kobyl, navíc cena-výbava byla fajn
Honda NT 700V Deauville: Má málo kobylek a Bawor je už někde jinde než tahle honda

První dojmy - Skvělý posed, ovladatelnost a chod a pružnost motoru na to co jezdím mě vyhovuje. Navíc výbava ještě umocní požitek z jízdy na delších cestách.

Motorku bych doporučil pro - Tenhle stroj je pro někoho kdo rád vydrží v sedle víc jak 45 minut, ( zalehávači nebo dokonce mesengeři Ti ať na Bawora tohodle typu zapomenou ) prostě cesťák, třeba i jen po ČR, ovšem pohodlně a pohodově. Důležité info pro piloty je nutné se smířit s váhou, skoro 300 kilo se né úplně lehce otáčí, nemluvě o pohybu v koloně ve městě mezi auťáky.

Doplňky na motorce - Konečně jsem dokoupil hlubší kufry a kabel mezi rádiem - displeyem a a ovladači, takže nyní je to ono. Tak zahrádku už mám na Top casu od šikovného řemeslníka ze SR a je to fajn. Stan či bágl se vešel a fííí na cesty. Já si ten nosič vylepšil o LED blinkry a brzdový pásek a tak jsem teď v noci vidět i s kombajnu.

Vzhled BMW já můžu, pak je to fakt pohodlný cesťák a já fandím boxerům a kardanům. A navíc jezdím s " batůžkem ", tak aby nás to uvezlo
Spojku jsem opravil a vyrazil do nedaleké ciziny na východ za bratrama. Ujeto na 2 týdenním výletu 2300 km a krom defektu na zadním pneu vše jak jinak než OK.

Pumposz
Pumposz napsal 26.11.17 v 11:53 10b.

Tež jsem o ní hodně uvažoval...je to neskutečnej parník. Ať slouží

Euro
Euro napsal 05.11.14 v 22:37

Ahoj , po tvém komentáři mi to nedalo a skouknul jsem tvůj stroj. Červenám závistí, když vidím tvé sedlo. Momentálně řeším asi stejný problém, který,jak píšeš, už má vyřešen. Koupil jsem stroj s tzv. city kufry. Tak teď stojím před problémem koupě širších vík. Nicméně k tomu Balatonu, tento rok již jsme to zkoušeli, Já tedy osobně jsme je Fabií (stejný obsah jako na moto) ale kolega to dal Kymco Downtown 125 úplně v pohodě. Takže na příští rok je tu výzva
Euro z OVa

Jamaican
Jamaican napsal 12.06.14 v 17:26

ausgezeichnete Wahl , dass Sie überleben , Ich wünsche Ihnen viele glückliche Meilen vom unfallfreien

mikni
mikni napsal 30.04.14 v 09:43

Ahoj vymyslel jsi něco na ten zadní kufr?Také jsem o tom přemýšlel,že by se tam nějaká malá zahrádka na stan hodila.Nikde jsem to ale u nikoho neviděl,protože ten tvarovaný kufr se k té motorce zkrátka hodí,tak nevím.

Ziza93
Ziza93 napsal 17.07.13 v 23:11